Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Grobnik (Старт на една трка во Grobnik од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 174.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöPro - 18Сезона 77, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard AizlewoodAmateur - 47Сезона 77, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerRookie - 45Сезона 77, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoRookie - 150Сезона 77, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerPro - 11Сезона 77, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenPro - 13Сезона 77, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BenalcazarAmateur - 26Сезона 77, Трка 3, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonRookie - 7Сезона 77, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HjelmströmRookie - 41Сезона 77, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenRookie - 122Сезона 77, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiAmateur - 87Сезона 77, Трка 3, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśAmateur - 79Сезона 77, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petrus TaskilaRookie - 158Сезона 77, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 31Сезона 77, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amey ChawakRookie - 117Сезона 77, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyRookie - 59Сезона 77, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsPro - 2Сезона 77, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoRookie - 27Сезона 77, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoRookie - 12Сезона 77, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BašnárRookie - 142Сезона 77, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius ČekysRookie - 90Сезона 77, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof DzieleckiRookie - 115Сезона 77, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongPro - 22Сезона 77, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 61Сезона 77, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MakorAmateur - 32Сезона 77, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziAmateur - 49Сезона 77, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy CulverRookie - 57Сезона 77, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter RichardsRookie - 95Сезона 77, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RodrigoAmateur - 55Сезона 77, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisPro - 1Сезона 77, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KaunitzRookie - 109Сезона 77, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaRookie - 120Сезона 77, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 77, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullRookie - 125Сезона 77, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LansinkRookie - 36Сезона 77, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisRookie - 89Сезона 77, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicRookie - 13Сезона 77, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkRookie - 9Сезона 77, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinMaster - 2Сезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 77, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ForthRookie - 83Сезона 77, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRookie - 124Сезона 77, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 77, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoRookie - 37Сезона 77, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRookie - 157Сезона 77, Трка 3, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauRookie - 79Сезона 77, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiRookie - 3Сезона 77, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovAmateur - 18Сезона 77, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichRookie - 51Сезона 77, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 77, Трка 3, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis Rojas PonceAmateur - 8Сезона 77, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek BanasiakRookie - 156Сезона 77, Трка 3, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 17Сезона 77, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil DennisAmateur - 72Сезона 77, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CiolettiAmateur - 14Сезона 77, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 66Сезона 77, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcAmateur - 68Сезона 77, Трка 3, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivAmateur - 60Сезона 77, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 67Сезона 77, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras KavoliunasRookie - 84Сезона 77, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 29Сезона 77, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PieralisiRookie - 148Сезона 77, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockAmateur - 1Сезона 77, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FabianoRookie - 63Сезона 77, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolos ExarkhosRookie - 136Сезона 77, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicAmateur - 16Сезона 77, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueRookie - 61Сезона 77, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 103Сезона 77, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 50Сезона 77, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsRookie - 73Сезона 77, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiAmateur - 90Сезона 77, Трка 3, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff NelemansRookie - 147Сезона 77, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 16Сезона 77, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet Kerem DenizAmateur - 58Сезона 77, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 44Сезона 77, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PuhakkaAmateur - 52Сезона 77, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef ĽuptákRookie - 33Сезона 77, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MiniciRookie - 151Сезона 77, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RianiRookie - 140Сезона 77, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 80Сезона 77, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 17Сезона 77, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesRookie - 146Сезона 77, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gede DonosoRookie - 86Сезона 77, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 3Сезона 77, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn KieranRookie - 32Сезона 77, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RichardsonRookie - 53Сезона 77, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 77, Трка 3, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 63Сезона 77, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal FaureAmateur - 46Сезона 77, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglAmateur - 4Сезона 77, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 65Сезона 77, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóRookie - 167Сезона 77, Трка 3, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil KirkerAmateur - 36Сезона 77, Трка 3, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 37Сезона 77, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 77, Трка 3, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 42Сезона 77, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisAmateur - 54Сезона 77, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница: