Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Grobnik (Направи најбрзи круг во групата во Grobnik круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 135.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 85, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 85, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia NodariRookie - 32Сезона 85, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 85, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LongobardiRookie - 33Сезона 85, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos GkagkasAmateur - 52Сезона 85, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 85, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 85, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 85, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostinho BastosAmateur - 80Сезона 85, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 85, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 17Сезона 85, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 85, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisAmateur - 9Сезона 85, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 14, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 85, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny BussonRookie - 126Сезона 85, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 85, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 85, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RobledoAmateur - 55Сезона 85, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 85, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 14, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 85, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio BeccanteRetiredСезона 85, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 85, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CiunaRetiredСезона 85, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 85, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 85, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 85, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRookie - 81Сезона 85, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 85, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 67Сезона 85, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 85, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth Bon NielsenAmateur - 64Сезона 85, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 85, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 22Сезона 85, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BatistaAmateur - 16Сезона 85, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 18Сезона 85, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 77Сезона 85, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 68Сезона 85, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi PapaliaAmateur - 15Сезона 85, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FragosoPro - 3Сезона 85, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas TrainaviciusRookie - 61Сезона 85, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 85, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 85, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 85, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanja ArsovskaAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvar SiskaRookie - 102Сезона 85, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitchel WalenAmateur - 70Сезона 85, Трка 14, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SilvaRetiredСезона 85, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloAmateur - 57Сезона 85, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 85, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LantieriAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GeiserAmateur - 21Сезона 85, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 85, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 85, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 20Сезона 85, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 85, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 85, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 85, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 85, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница: