Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Jyllands-Ringen (Победа на една трка во Jyllands-Ringen)
(Раритетна придобивка: 1 од 220.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 74, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 74, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRookie - 72Сезона 74, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 74, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo LouroAmateur - 28Сезона 74, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasAmateur - 74Сезона 74, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelPro - 6Сезона 74, Трка 6, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyriacos VasilottosAmateur - 18Сезона 74, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 63Сезона 74, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JembrekRookie - 21Сезона 74, Трка 6, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nabil AzarRookie - 10Сезона 74, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 18Сезона 74, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiskorzAmateur - 17Сезона 74, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 22Сезона 74, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 74, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 18Сезона 74, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ZawadaAmateur - 76Сезона 74, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 115Сезона 74, Трка 6, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandePro - 13Сезона 74, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaePro - 22Сезона 74, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LatinovitsPro - 20Сезона 74, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JonesPro - 15Сезона 74, Трка 6, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaAmateur - 49Сезона 74, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzAmateur - 40Сезона 74, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 61Сезона 74, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CanedoAmateur - 41Сезона 74, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PerezRetiredСезона 74, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 20Сезона 74, Трка 6, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksPro - 3Сезона 74, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 53Сезона 74, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinRetiredСезона 74, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz LepkowskiAmateur - 7Сезона 74, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celio RoqueRetiredСезона 74, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuchar GuntsadzeRetiredСезона 74, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 68Сезона 74, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique DewildeAmateur - 64Сезона 74, Трка 6, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoAmateur - 10Сезона 74, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathAmateur - 4Сезона 74, Трка 6, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelPro - 8Сезона 74, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeAmateur - 52Сезона 74, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 4Сезона 74, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaAmateur - 88Сезона 74, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel NikolovRookie - 9Сезона 74, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejAmateur - 69Сезона 74, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaPro - 21Сезона 74, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolRookie - 18Сезона 74, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre BöcskeiAmateur - 32Сезона 74, Трка 6, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KahanecRookie - 95Сезона 74, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 20Сезона 74, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Dario Lozano OrtegaRetiredСезона 74, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 74, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthPro - 6Сезона 74, Трка 6, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak ÇelikRookie - 93Сезона 74, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzokAmateur - 70Сезона 74, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoMaster - 1Сезона 74, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo LaineAmateur - 91Сезона 74, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakPro - 15Сезона 74, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisAmateur - 86Сезона 74, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaRookie - 61Сезона 74, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 2Сезона 74, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićAmateur - 75Сезона 74, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 2Сезона 74, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikPro - 10Сезона 74, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel BereczAmateur - 31Сезона 74, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 74, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 29Сезона 74, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marija MurgićAmateur - 73Сезона 74, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 74, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyPro - 13Сезона 74, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iveta LazdāneAmateur - 78Сезона 74, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro ColinRetiredСезона 74, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesAmateur - 82Сезона 74, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyAmateur - 70Сезона 74, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 4Сезона 74, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 74Сезона 74, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 3Сезона 74, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GallienneRookie - 53Сезона 74, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraAmateur - 58Сезона 74, Трка 6, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FarinaRetiredСезона 74, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaAmateur - 38Сезона 74, Трка 6, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaRetiredСезона 74, Трка 6, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin TodorinovAmateur - 9Сезона 74, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiPro - 9Сезона 74, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian MerkaRookie - 31Сезона 74, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 18Сезона 74, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenAmateur - 56Сезона 74, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglionePro - 21Сезона 74, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 23Сезона 74, Трка 6, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaPro - 19Сезона 74, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 21Сезона 74, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luceyoko FerinRookie - 142Сезона 74, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fritz DelportRookie - 106Сезона 74, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 74, Трка 6, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KotsisPro - 21Сезона 74, Трка 6, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 74, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 42Сезона 74, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница: