Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Jyllands-Ringen (Старт на една трка во Jyllands-Ringen од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 160.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andreas WeilemannAmateur - 16Сезона 88, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 88, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 88, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakRookie - 3Сезона 88, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 88, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielPro - 19Сезона 88, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydRookie - 14Сезона 88, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 88, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BaletskiyRookie - 113Сезона 88, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 2Сезона 88, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MartinezRookie - 112Сезона 88, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonAmateur - 68Сезона 88, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris LaskinsRookie - 20Сезона 88, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RamalhoRookie - 131Сезона 88, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 88, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 88, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonRookie - 35Сезона 88, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 88, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 88, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinRookie - 62Сезона 88, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZawiślakRookie - 66Сезона 88, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TipplePro - 2Сезона 88, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 88, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerrard GomezRookie - 108Сезона 88, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 88, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 88, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekRookie - 94Сезона 88, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 88, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonAmateur - 78Сезона 88, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 88, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 88, Трка 12, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustín AvalisAmateur - 52Сезона 88, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 88, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 43Сезона 88, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinRookie - 22Сезона 88, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesRookie - 68Сезона 88, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewerton SilvaRookie - 140Сезона 88, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 88, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 88, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaos BalanisRookie - 24Сезона 88, Трка 12, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 88, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthAmateur - 54Сезона 88, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 144Сезона 88, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir IvanchevRookie - 29Сезона 88, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesRookie - 16Сезона 88, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevAmateur - 23Сезона 88, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 88, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRookie - 141Сезона 88, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 33Сезона 88, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 88, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 69Сезона 88, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 88, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasio PipilizokRookie - 41Сезона 88, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 88, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 88, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius LemgruberRookie - 134Сезона 88, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 88, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek KubiakAmateur - 71Сезона 88, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 36Сезона 88, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlin AndreevRookie - 82Сезона 88, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoRookie - 83Сезона 88, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 88, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 50Сезона 88, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaendelAmateur - 45Сезона 88, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 88, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leixandre MeraRookie - 45Сезона 88, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRookie - 76Сезона 88, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 88, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 88, Трка 12, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaRookie - 55Сезона 88, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 88, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 88, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SzányiRookie - 132Сезона 88, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 21Сезона 88, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő KovácsRookie - 150Сезона 88, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 88, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyRookie - 18Сезона 88, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 21Сезона 88, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 88, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница: