Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Jyllands-Ringen (Направи најбрзи круг во групата во Jyllands-Ringen круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 170.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 24 25 26 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sebastian SikorskiAmateur - 20Сезона 85, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel Johnson-HartleburyRetiredСезона 85, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby SmithRetiredСезона 85, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 85, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 85, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 85, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RobledoAmateur - 55Сезона 85, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Esis CarrasquelAmateur - 10Сезона 85, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentine JenkinsRetiredСезона 85, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraAmateur - 20Сезона 85, Трка 10, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GattiRookie - 110Сезона 85, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 10, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 47Сезона 85, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán VinczeRetiredСезона 85, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 85, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 85, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelPro - 23Сезона 85, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 85, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 85, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 52Сезона 85, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 85, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 10, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 85, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 85, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 57Сезона 85, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintas PuidokasRookie - 144Сезона 85, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 85, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiAmateur - 51Сезона 85, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Genkito KoitiroAmateur - 66Сезона 85, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 85, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redewaan WilliamsRookie - 93Сезона 85, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 85, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 85, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 85, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 85, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaRookie - 118Сезона 85, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 85, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth Bon NielsenAmateur - 64Сезона 85, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 35Сезона 85, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 85, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 14Сезона 85, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsPro - 10Сезона 85, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darragh ReidyAmateur - 10Сезона 85, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DonatelliAmateur - 16Сезона 85, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 85, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KocsiAmateur - 16Сезона 85, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 85, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 10, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 85, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 85, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry AprilAmateur - 13Сезона 85, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois LenormandAmateur - 43Сезона 85, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 29Сезона 85, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 26Сезона 85, Трка 10, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Luis RodríguezRetiredСезона 85, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 85, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Exequiel NavasAmateur - 39Сезона 85, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SnyderAmateur - 67Сезона 85, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 85, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 85, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 85, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin AmadoRetiredСезона 85, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino FidalgoAmateur - 32Сезона 85, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRetiredСезона 85, Трка 10, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed SamyAmateur - 60Сезона 85, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 85, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresRookie - 81Сезона 85, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 24 25 26 » Брзо оди на страница: