Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Who's laughing now? (Биди 3ет или полош во пласманот пред почетокот на последната трка и стани шампион)
(Раритетна придобивка: 1 од 1962.75 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Laurynas JurgelionisPro - 1Сезона 75, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 74, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitAmateur - 56Сезона 73, Трка 17, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo FariaAmateur - 47Сезона 73, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiMaster - 4Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BugovicsRetiredСезона 72, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartAmateur - 19Сезона 72, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoEliteСезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonMaster - 5Сезона 70, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 18Сезона 69, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno De WaeleAmateur - 86Сезона 68, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NunesAmateur - 15Сезона 67, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 4Сезона 67, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CaffiRetiredСезона 66, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máximo DolzPro - 6Сезона 66, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 90Сезона 65, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaRookie - 154Сезона 64, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawAmateur - 67Сезона 63, Трка 17, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peder JendersenAmateur - 42Сезона 63, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 51Сезона 63, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SzymanskiRetiredСезона 62, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub LazeckýRetiredСезона 62, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KazsikRetiredСезона 62, Трка 17, A-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GajardoRetiredСезона 60, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinPro - 7Сезона 60, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRetiredСезона 59, Трка 17, A-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 59, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenRetiredСезона 58, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 58, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VerolaAmateur - 57Сезона 58, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bevan LaracyRetiredСезона 57, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe MasciandaroRetiredСезона 56, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo BeccanRetiredСезона 56, Трка 17, R-198Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola ŠapićRetiredСезона 56, Трка 17, R-230Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maicel JärvAmateur - 46Сезона 55, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel DombiRetiredСезона 54, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiRetiredСезона 53, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim ClarkkAmateur - 84Сезона 53, Трка 17, R-190Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SykesRetiredСезона 52, Трка 17, R-283Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MoyaRetiredСезона 52, Трка 17, R-211Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRookie - 103Сезона 52, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 52, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LodrRetiredСезона 51, Трка 17, R-194Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver DobosRetiredСезона 51, Трка 17, R-317Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazAmateur - 47Сезона 51, Трка 17, R-334Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 50, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PranaitisRetiredСезона 50, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid RoškoRetiredСезона 50, Трка 17, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WróbelRetiredСезона 50, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RyabkovRetiredСезона 50, Трка 17, R-234Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Metodi KirovRetiredСезона 49, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 25Сезона 49, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe Catter BezerraRetiredСезона 49, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BurkeRetiredСезона 49, Трка 17, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig CollieRetiredСезона 49, Трка 17, A-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 23Сезона 48, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 4Сезона 48, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerRetiredСезона 48, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 68Сезона 48, Трка 17, A-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos AngelidisRetiredСезона 48, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GiraudoRetiredСезона 48, Трка 17, R-387Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DecRetiredСезона 48, Трка 17, R-394Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BoothRetiredСезона 47, Трка 17, R-355Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PavelicRetiredСезона 47, Трка 17, R-287Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn RosenRetiredСезона 47, Трка 17, R-219Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub MúčkaRetiredСезона 47, Трка 17, R-214Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dubravko FlukaRetiredСезона 47, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Therapwn KamilariRetiredСезона 47, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LeunoRetiredСезона 47, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagnePro - 24Сезона 47, Трка 17, A-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław DziubałaAmateur - 29Сезона 47, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar BedachevRetiredСезона 47, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MannshardtRetiredСезона 47, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniAmateur - 91Сезона 47, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila VajdicsRetiredСезона 46, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János ErdélyiRetiredСезона 46, Трка 17, A-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof RabandaRetiredСезона 45, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PeresRetiredСезона 44, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HeidneRetiredСезона 44, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PhilippeRetiredСезона 44, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonPro - 10Сезона 44, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila NémethRetiredСезона 44, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo RodriguezRetiredСезона 44, Трка 17, R-269Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun HopkinsRetiredСезона 43, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SerrottiRetiredСезона 43, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius BandeiraRetiredСезона 43, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne AnderssonAmateur - 24Сезона 43, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk LempnerRetiredСезона 42, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicMaster - 4Сезона 42, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Esis CarrasquelAmateur - 13Сезона 42, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács FerencRetiredСезона 42, Трка 17, R-201Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel HavlíkRookie - 91Сезона 42, Трка 17, R-222Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruud MulderRetiredСезона 42, Трка 17, R-237Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CastanhoAmateur - 8Сезона 42, Трка 17, R-289Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytunç KalaRookie - 91Сезона 41, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 21Сезона 41, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BabuinRetiredСезона 41, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian DiaconuRookie - 84Сезона 41, Трка 17, R-264Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MaedaRetiredСезона 41, Трка 17, R-382Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitja LazarAmateur - 82Сезона 41, Трка 17, R-380Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: