Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Deep pockets racer (Победи во Елит, Мастер или Про групите дури финансискиот баланс ви е над 50М за време на сезоната)
(Раритетна придобивка: 1 од 1767.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 5Сезона 85, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeMaster - 1Сезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 84, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 84, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 83, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 83, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 82, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 80, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovRetiredСезона 80, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 80, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 79, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 79, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 79, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ger GommansRetiredСезона 79, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 78, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 41Сезона 78, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 78, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 78, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 77, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TimchenkoRetiredСезона 77, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelRetiredСезона 76, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekRetiredСезона 76, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 75, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 74, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 74, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 74, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 74, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 74, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 8Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanRetiredСезона 73, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 73, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MajorRetiredСезона 73, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 73, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 73, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisPro - 18Сезона 72, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 72, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchRetiredСезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 71, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 40Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciRetiredСезона 71, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 71, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 70, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 70, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 70, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 70, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 69, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiPro - 11Сезона 69, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 69, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 25Сезона 69, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczRetiredСезона 68, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiRetiredСезона 68, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: