Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite podium national invader (Го дели Елит подимумот со два сонародници)
(Раритетна придобивка: 1 од 23552.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Lee HardingMaster - 4Сезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyEliteСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiMaster - 5Сезона 66, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusAmateur - 32Сезона 66, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 20Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Pro - 22Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4RetiredСезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 24Сезона 62, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczEliteСезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanMaster - 4Сезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas SarockaRetiredСезона 29, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 29, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 29, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary