Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master podium national invader (Го дели Мастер подиумот со два сонародници)
(Раритетна придобивка: 1 од 4660.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Josh ClarkEliteСезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyEliteСезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 78, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 70, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 3Сезона 70, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila ToplakRetiredСезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasPro - 16Сезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hováth KázmérPro - 19Сезона 69, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontMaster - 5Сезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudMaster - 2Сезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 67, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 64, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Rookie - 113Сезона 64, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiAmateur - 7Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorRookie - 13Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 7Сезона 61, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal KowalskiPro - 23Сезона 58, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoPro - 22Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 19Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 23Сезона 54, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim PugovokRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 53, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonMaster - 3Сезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig HudsonRetiredСезона 52, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul KosovRetiredСезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 49, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey KharchenkoRetiredСезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubMaster - 4Сезона 42, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natasha AprelkovaRetiredСезона 41, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman TurkinRetiredСезона 38, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey ManukalovRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BerglezovRetiredСезона 38, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiMaster - 1Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakAmateur - 55Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 41Сезона 37, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar MorawiecRetiredСезона 34, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 4Сезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 34, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael NovikovRetiredСезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 18Сезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 33, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréEliteСезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelPro - 22Сезона 30, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SutkowskiRetiredСезона 30, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr PogodzikRetiredСезона 30, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz DzidoRetiredСезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenAmateur - 22Сезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MichalakRetiredСезона 27, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiMaster - 5Сезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MehrRetiredСезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiAmateur - 40Сезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MaksimowskiRetiredСезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ZadroznyRetiredСезона 18, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis GrahovRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman GorodnevRetiredСезона 18, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZaluskiRetiredСезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 49Сезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VaitiekunasRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius TalandzeviciusRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas OkriemasRetiredСезона 16, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel JankiewiczRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz DawgiertRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan NiewskiRetiredСезона 8, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius VitkusRetiredСезона 7, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas ZarembaRetiredСезона 7, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karina BaronaiteRetiredСезона 7, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MerkeviciusRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus TamošiūnasRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius LembertasRetiredСезона 7, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius KepezinskasRetiredСезона 7, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas ČepulisRetiredСезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas ŠlapaitisRetiredСезона 6, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas ŽukauskasRetiredСезона 6, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius NorutisRetiredСезона 6, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas DzimanaviciusRetiredСезона 2, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adas KeserauskasRetiredСезона 2, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius RagulisRetiredСезона 2, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas BubelevičiusRetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas Pranculevicius2RetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius MaciulaitisRetiredСезона 2, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary