Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Tutorial master (Комплетирани сите туторијали во играта)
(Раритетна придобивка: 1 од 286.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andrew BarrettAmateur - 9Сезона 78, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczAmateur - 77Сезона 78, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel PrataRookie - 80Сезона 78, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 90Сезона 78, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ron Van LeeuwenRookie - 143Сезона 78, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin RocheRookie - 14Сезона 78, Трка 4, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli HorvathPro - 6Сезона 78, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerRookie - 64Сезона 78, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaAmateur - 84Сезона 78, Трка 4, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer MalmgrenRookie - 119Сезона 78, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 79Сезона 78, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan FangioRookie - 25Сезона 78, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Welton JohnyAmateur - 18Сезона 78, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebePro - 4Сезона 78, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan LiberatoreRookie - 89Сезона 78, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanRookie - 169Сезона 78, Трка 3, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SoaresRookie - 84Сезона 78, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BrooksRookie - 19Сезона 78, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen PettersenRookie - 162Сезона 78, Трка 3, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresRookie - 162Сезона 78, Трка 3, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean Kendrick SohRookie - 99Сезона 78, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus HabingerAmateur - 65Сезона 78, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesRookie - 158Сезона 78, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jess BrugadaRookie - 75Сезона 78, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan BorroAmateur - 26Сезона 78, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 78, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LewińskiRookie - 129Сезона 78, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SalvadorAmateur - 73Сезона 78, Трка 2, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasRookie - 36Сезона 78, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonRookie - 98Сезона 78, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 14Сезона 78, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Кирилл СитниковRookie - 52Сезона 78, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad AliRookie - 39Сезона 78, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry ThoreauRookie - 22Сезона 78, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 8Сезона 78, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovRookie - 16Сезона 78, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert WallingtonRookie - 167Сезона 78, Трка 1, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel AmaroAmateur - 60Сезона 78, Трка 1, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiPro - 5Сезона 78, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip MatějkaRookie - 48Сезона 77, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarod WindRookie - 56Сезона 77, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore TommasiRookie - 61Сезона 77, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Sanchez SilvaRookie - 31Сезона 77, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrabhamRookie - 144Сезона 77, Трка 16, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane ArnaudRookie - 157Сезона 77, Трка 16, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PadillaAmateur - 4Сезона 77, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PereiraRookie - 69Сезона 77, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Esis CarrasquelAmateur - 57Сезона 77, Трка 15, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksAmateur - 81Сезона 77, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LewińskiRookie - 111Сезона 77, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CáceresRookie - 133Сезона 77, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico ManticaAmateur - 58Сезона 77, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Testo VironRookie - 22Сезона 77, Трка 14, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha BerlinAmateur - 54Сезона 77, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KurzywilkRookie - 88Сезона 77, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 103Сезона 77, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asyraf RamliRookie - 158Сезона 77, Трка 13, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálAmateur - 1Сезона 77, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MarosvölgyiAmateur - 4Сезона 77, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adolf ProcházkaAmateur - 73Сезона 77, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danijel VranešićAmateur - 89Сезона 77, Трка 12, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRookie - 168Сезона 77, Трка 11, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SantosRookie - 33Сезона 77, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric LauriolAmateur - 48Сезона 77, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LandoltRookie - 63Сезона 77, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PalomarRookie - 94Сезона 77, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benoit TurlinRookie - 134Сезона 77, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SuarezRookie - 158Сезона 77, Трка 9, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz TicarRookie - 134Сезона 77, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyAmateur - 46Сезона 77, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoRookie - 30Сезона 77, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zbigniew LepuckiRookie - 121Сезона 77, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warren TobelmannRookie - 138Сезона 77, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvette ViljoenAmateur - 2Сезона 77, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence HillAmateur - 54Сезона 77, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SawkinsPro - 4Сезона 77, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas OrsRookie - 156Сезона 77, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzerdahelyiRookie - 120Сезона 77, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene ViljoenAmateur - 29Сезона 77, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NunesRookie - 122Сезона 77, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Alfred LirioRookie - 159Сезона 77, Трка 7, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DecouxRetiredСезона 77, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MaciejRookie - 12Сезона 77, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 77, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Torres L.RetiredСезона 77, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe CalamaroAmateur - 51Сезона 77, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraRookie - 73Сезона 77, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Walter DionisiAmateur - 73Сезона 77, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovPro - 22Сезона 77, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahsan ShahbazAmateur - 85Сезона 77, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhamad Hanif RamliRookie - 165Сезона 77, Трка 4, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HeuchertRetiredСезона 77, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lara BartoliniRookie - 61Сезона 77, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias Di PalmaRetiredСезона 77, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KühnemundRetiredСезона 77, Трка 3, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EdviRookie - 13Сезона 77, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BelfastRookie - 52Сезона 77, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenRookie - 154Сезона 77, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsAmateur - 17Сезона 77, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealAmateur - 65Сезона 77, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница: