Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Dino (Учествува во 1000 трки)
(Раритетна придобивка: 1 од 521.21 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 88, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanAmateur - 12Сезона 88, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SmirnovAmateur - 58Сезона 88, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SvobodaAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 4Сезона 88, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 88, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoAmateur - 34Сезона 88, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićPro - 3Сезона 88, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru DiaconuAmateur - 36Сезона 88, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VeranoAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SequeiraAmateur - 18Сезона 87, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 6Сезона 87, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil DennisAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 87, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MorgadoAmateur - 40Сезона 87, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 87, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 87, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 87, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clint ParkerRookie - 68Сезона 87, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannoneAmateur - 62Сезона 87, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezAmateur - 40Сезона 87, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 79Сезона 87, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 87, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doncho GorskiRookie - 42Сезона 87, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene OlesoffPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri KortelainenAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alger GonzálezRookie - 73Сезона 87, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo ValeroRookie - 81Сезона 87, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 87, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 87, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusAmateur - 12Сезона 87, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 87, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RobinRookie - 20Сезона 87, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KuśnierzAmateur - 18Сезона 87, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PashkevichRookie - 40Сезона 87, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant SinhaAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 87, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SilvaPro - 16Сезона 87, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre BöcskeiRookie - 85Сезона 87, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 4Сезона 87, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresRookie - 81Сезона 87, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 23Сезона 87, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai NikolovPro - 24Сезона 87, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaAmateur - 25Сезона 87, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross TindigliaAmateur - 25Сезона 87, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel JulianAmateur - 4Сезона 87, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 60Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevPro - 21Сезона 86, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WrycraftAmateur - 9Сезона 86, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 86, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BorchardtPro - 3Сезона 86, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo MatosPro - 8Сезона 86, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaAmateur - 37Сезона 86, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 16Сезона 86, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurMaster - 2Сезона 86, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 9Сезона 86, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vova OknovAmateur - 50Сезона 86, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerRookie - 42Сезона 86, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonAmateur - 78Сезона 86, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 86, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan PavlasAmateur - 29Сезона 86, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk ŠpačekRookie - 1Сезона 86, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Del RioAmateur - 34Сезона 86, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristo KuusküllRookie - 31Сезона 86, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique ChapmanAmateur - 10Сезона 86, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinPro - 6Сезона 86, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterPro - 15Сезона 86, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DimovAmateur - 55Сезона 86, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick BoutotRookie - 81Сезона 86, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 86, Трка 5, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 86, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz BoryczkaAmateur - 18Сезона 86, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio GadelhaPro - 9Сезона 86, Трка 4, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 86, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 61Сезона 86, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WisAmateur - 18Сезона 86, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklos PinkeAmateur - 29Сезона 86, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VerdinAmateur - 42Сезона 86, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 2Сезона 86, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert VarsicAmateur - 68Сезона 86, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinEliteСезона 86, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroAmateur - 67Сезона 86, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 85, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VarinisAmateur - 32Сезона 85, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KvantaAmateur - 57Сезона 85, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 63Сезона 85, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovMaster - 3Сезона 85, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni SillanpääAmateur - 12Сезона 85, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 38Сезона 85, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 68Сезона 85, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 85, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 1Сезона 85, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: