Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Jeddah (Победа на една трка во Jeddah)
(Раритетна придобивка: 1 од 852.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Lili OroszlánAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 86, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen StanićAmateur - 34Сезона 86, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaio AndradeRookie - 7Сезона 86, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRookie - 81Сезона 86, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 46Сезона 86, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniRookie - 53Сезона 86, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 9Сезона 86, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 8Сезона 86, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 13, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 86, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 86, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 54Сезона 86, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 86, Трка 13, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael De MeyerRetiredСезона 86, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo GomesRetiredСезона 86, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 86, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 86, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRetiredСезона 86, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 86, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CorteAmateur - 2Сезона 86, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SármezeiRookie - 59Сезона 86, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 86, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 86, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan HaiderPro - 16Сезона 86, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 86, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KearneyPro - 13Сезона 86, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 86, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott RobinsonAmateur - 52Сезона 86, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 86, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 67Сезона 86, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 86, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakPro - 2Сезона 86, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 86, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 86, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovPro - 22Сезона 86, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domantas RasalskisAmateur - 15Сезона 86, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 86, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenMaster - 5Сезона 86, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 86, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 86, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurPro - 1Сезона 86, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 86, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 86, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: