Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Jeddah (Старт на една трка во Jeddah од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 855.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 86, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 86, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 86, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 86, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 21Сезона 86, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Amor AmievaRookie - 82Сезона 86, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaRookie - 79Сезона 86, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 86, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaAmateur - 25Сезона 86, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 2Сезона 86, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 86, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 9Сезона 86, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 86, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 86, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 13, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TatarskiRookie - 92Сезона 86, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaAmateur - 67Сезона 86, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 86, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 13, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 86, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 86, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 86, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 86, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 86, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 29Сезона 86, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 12Сезона 86, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoRookie - 63Сезона 86, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KearneyPro - 13Сезона 86, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 86, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 86, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 86, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaPro - 8Сезона 86, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielAmateur - 23Сезона 86, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 13Сезона 86, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HarrisonAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 86, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddPro - 18Сезона 86, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 86, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 86, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 86, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 86, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 86, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 47Сезона 86, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 86, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajAmateur - 48Сезона 86, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonAmateur - 78Сезона 86, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BurtonAmateur - 49Сезона 86, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: