Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Miami (Победа на една трка во Miami)
(Раритетна придобивка: 1 од 661.16 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pierre GoyetteAmateur - 80Сезона 93, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 25Сезона 93, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John VasquezAmateur - 63Сезона 93, Трка 3, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio CaironeAmateur - 46Сезона 93, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraRookie - 31Сезона 93, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 50Сезона 93, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 17Сезона 93, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovPro - 17Сезона 93, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerRookie - 134Сезона 93, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzeleiAmateur - 4Сезона 93, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LupinacciRookie - 135Сезона 93, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 93, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ZourzouRetiredСезона 93, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 93, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 37Сезона 93, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaRetiredСезона 93, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique ChapmanAmateur - 14Сезона 93, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebAmateur - 39Сезона 93, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 11Сезона 93, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ŚwiątekRetiredСезона 93, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil De VierzonPro - 18Сезона 93, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 23Сезона 93, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VialeAmateur - 28Сезона 93, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš KnotekRetiredСезона 93, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BõkovAmateur - 74Сезона 93, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 3Сезона 93, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 75Сезона 93, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BaumingerRetiredСезона 93, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian RauRetiredСезона 93, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoPro - 21Сезона 93, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KovácsiPro - 8Сезона 93, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasAmateur - 25Сезона 93, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janko PetrovskiRookie - 119Сезона 93, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerMaster - 2Сезона 93, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketePro - 18Сезона 93, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter Teuwen3EliteСезона 93, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilkensAmateur - 56Сезона 93, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRetiredСезона 93, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GomezAmateur - 26Сезона 93, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovPro - 21Сезона 93, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csillag AndrásAmateur - 70Сезона 93, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Icaro AssisAmateur - 71Сезона 93, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LoryAmateur - 58Сезона 93, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion ValentimPro - 12Сезона 93, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasPro - 7Сезона 93, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 13Сезона 93, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László József SzabóRookie - 10Сезона 93, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BauchezAmateur - 36Сезона 93, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenAmateur - 68Сезона 93, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálPro - 20Сезона 93, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmar RauAmateur - 49Сезона 93, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vámos AttilaRetiredСезона 93, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryszard MarczewskiAmateur - 69Сезона 93, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimPro - 7Сезона 93, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevPro - 6Сезона 93, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 22Сезона 93, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiy ShemyakinPro - 15Сезона 93, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba NagyRookie - 113Сезона 93, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 93, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 4Сезона 93, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpad IoanAmateur - 72Сезона 93, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petrus TaskilaAmateur - 80Сезона 93, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MilczarekPro - 23Сезона 93, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FilipePro - 17Сезона 93, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainars MušpertsRookie - 86Сезона 93, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khanh NguyenRetiredСезона 93, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoRookie - 129Сезона 93, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harlan RaynesAmateur - 2Сезона 93, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovEliteСезона 93, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie HibbertRookie - 12Сезона 93, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 58Сезона 93, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianRetiredСезона 93, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry WestAmateur - 27Сезона 93, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JembrekRookie - 28Сезона 93, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentRookie - 150Сезона 93, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 93, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O'NealAmateur - 55Сезона 93, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiPro - 20Сезона 93, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasAmateur - 16Сезона 93, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz CastroRetiredСезона 93, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri KondratPro - 22Сезона 93, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörRookie - 10Сезона 93, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 93, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FrederickAmateur - 38Сезона 93, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DusiłoMaster - 1Сезона 93, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Rui CruzRetiredСезона 93, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaAmateur - 47Сезона 93, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas KariukasRetiredСезона 93, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime RufasPro - 19Сезона 93, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovAmateur - 41Сезона 93, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 17Сезона 93, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo JimenezAmateur - 20Сезона 93, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 19Сезона 93, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola LiguoriAmateur - 4Сезона 93, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SerpilloAmateur - 38Сезона 93, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner LopesRetiredСезона 93, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovRetiredСезона 93, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoRetiredСезона 93, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan KotarlicRetiredСезона 93, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoPro - 25Сезона 93, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница: