Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Buenos Aires (Победа на една трка во Buenos Aires)
(Раритетна придобивка: 1 од 59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezAmateur - 50Сезона 77, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 3Сезона 77, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonAmateur - 51Сезона 77, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan NilssonRookie - 157Сезона 77, Трка 16, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierRookie - 89Сезона 77, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiPro - 24Сезона 77, Трка 16, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 21Сезона 77, Трка 16, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro RosaAmateur - 1Сезона 77, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 27Сезона 77, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar SubhedarPro - 4Сезона 77, Трка 16, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 2Сезона 77, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem MarkelovAmateur - 52Сезона 77, Трка 16, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 49Сезона 77, Трка 16, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raf LievensAmateur - 12Сезона 77, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hammer BálintAmateur - 25Сезона 77, Трка 16, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoAmateur - 21Сезона 77, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PizzioRookie - 49Сезона 77, Трка 16, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzPro - 17Сезона 77, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaRookie - 100Сезона 77, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteAmateur - 80Сезона 77, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowAmateur - 60Сезона 77, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 77, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 7Сезона 77, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 78Сезона 77, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraAmateur - 58Сезона 77, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovAmateur - 87Сезона 77, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevPro - 10Сезона 77, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 47Сезона 77, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MejiaRookie - 101Сезона 77, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 77, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SorokinAmateur - 68Сезона 77, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 77, Трка 16, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesRookie - 26Сезона 77, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone MagistriAmateur - 69Сезона 77, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosPro - 24Сезона 77, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AndersonAmateur - 46Сезона 77, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaAmateur - 32Сезона 77, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 22Сезона 77, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraMaster - 1Сезона 77, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaAmateur - 17Сезона 77, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 46Сезона 77, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaPro - 25Сезона 77, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PuhakkaPro - 12Сезона 77, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef ĽuptákAmateur - 21Сезона 77, Трка 16, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen StanićAmateur - 42Сезона 77, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosAmateur - 34Сезона 77, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz SchmittAmateur - 80Сезона 77, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 3Сезона 77, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastián AcostaAmateur - 35Сезона 77, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HenryAmateur - 77Сезона 77, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 9Сезона 77, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkeAmateur - 48Сезона 77, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 77, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozsef PakoszAmateur - 73Сезона 77, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BaamondeRookie - 31Сезона 77, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezAmateur - 49Сезона 77, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 77, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 2Сезона 77, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka RusaAmateur - 20Сезона 77, Трка 16, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GilPro - 9Сезона 77, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ShollaRookie - 32Сезона 77, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri MattilaPro - 24Сезона 77, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoMaster - 1Сезона 77, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 77, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićPro - 23Сезона 77, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Camilo CortesAmateur - 6Сезона 77, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRookie - 135Сезона 77, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 20Сезона 77, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoPro - 12Сезона 77, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 56Сезона 77, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 56Сезона 77, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HicklingAmateur - 85Сезона 77, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio Della ChianaPro - 15Сезона 77, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WasiakPro - 3Сезона 77, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FerraroPro - 21Сезона 77, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 9Сезона 77, Трка 16, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pluto GerardeschiAmateur - 60Сезона 77, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy De RuiterPro - 22Сезона 77, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 17Сезона 77, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 77, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedran OrlićAmateur - 32Сезона 77, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraPro - 6Сезона 77, Трка 16, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 1Сезона 77, Трка 16, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryAmateur - 16Сезона 77, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis DifrancescoPro - 17Сезона 77, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsMaster - 5Сезона 77, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levi PartridgeAmateur - 91Сезона 77, Трка 16, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyRookie - 29Сезона 77, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiEliteСезона 77, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo PedrosaAmateur - 46Сезона 77, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 77, Трка 16, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 24Сезона 77, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: