Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Melbourne (Победа на една трка во Melbourne)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 75 76 77 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LeoniAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 58Сезона 86, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 24Сезона 86, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schorsch WalterAmateur - 29Сезона 86, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge RodríguezAmateur - 70Сезона 86, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okan BalciPro - 19Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 86, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 86, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ZidicRookie - 130Сезона 86, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuPro - 11Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRookie - 45Сезона 86, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 86, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 28Сезона 86, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 86, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzabóPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AielloAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 86, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoPro - 11Сезона 86, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 22Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AngelovAmateur - 23Сезона 86, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 98Сезона 86, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRookie - 104Сезона 86, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos PintérRookie - 125Сезона 86, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RomanAmateur - 52Сезона 86, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 86, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morris MagnaghiRookie - 132Сезона 86, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 86, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 86, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 55Сезона 86, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serg EgorovAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ReyerPro - 13Сезона 86, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 86, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 86, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartinezAmateur - 23Сезона 86, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias ScharrerPro - 22Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 30Сезона 86, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hendrick ArteagaAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart ClijmansAmateur - 25Сезона 86, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 75 76 77 » Брзо оди на страница: