Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Pro taste (Победа на една трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 101.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Federico MurruPro - 14Сезона 88, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottPro - 14Сезона 88, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 87, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 87, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 87, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 87, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesPro - 21Сезона 87, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 87, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 87, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 87, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakPro - 2Сезона 87, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiPro - 20Сезона 87, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 87, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 87, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 87, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Coral BertoMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 87, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekPro - 14Сезона 87, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 86, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael De MartinPro - 21Сезона 86, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 86, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 86, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DelehantyPro - 15Сезона 86, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesPro - 10Сезона 86, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro ArgemiPro - 1Сезона 86, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 86, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 86, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovAmateur - 31Сезона 86, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroAmateur - 63Сезона 86, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 86, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 24Сезона 86, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınRookie - 143Сезона 86, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 86, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 21Сезона 86, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GuidettiPro - 13Сезона 86, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 24Сезона 86, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 86, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 86, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 86, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BonfantiPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoAmateur - 40Сезона 85, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoRetiredСезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 2Сезона 85, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyPro - 13Сезона 85, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 85, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaPro - 12Сезона 85, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 85, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro FuenzalidaPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonPro - 5Сезона 85, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CardonePro - 24Сезона 85, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 85, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 85, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 85, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 85, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 85, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoAmateur - 20Сезона 85, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 64Сезона 85, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltAmateur - 20Сезона 85, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 85, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoAmateur - 38Сезона 85, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 85, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian FerraroAmateur - 43Сезона 85, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 85, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 85, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archana DeviRookie - 46Сезона 85, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: