Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Oesterreichring (Победа на една трка во Oesterreichring)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan Manuel Martinez SanchezAmateur - 41Сезона 72, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 35Сезона 72, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 72, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose MorenoRetiredСезона 72, Трка 11, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 51Сезона 72, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaPro - 15Сезона 72, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 4Сезона 72, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsPro - 16Сезона 72, Трка 11, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoRookie - 75Сезона 72, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BakkerPro - 20Сезона 72, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaAmateur - 35Сезона 72, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 11, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe CanalesAmateur - 88Сезона 72, Трка 11, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BransonAmateur - 48Сезона 72, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoPro - 15Сезона 72, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John StovallAmateur - 29Сезона 72, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 21Сезона 72, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicRetiredСезона 72, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey GroshevRetiredСезона 72, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinAmateur - 54Сезона 72, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hampel MilanRookie - 112Сезона 72, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 21Сезона 72, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc DudleyRetiredСезона 72, Трка 11, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRookie - 5Сезона 72, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SousaAmateur - 8Сезона 72, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevAmateur - 31Сезона 72, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 3Сезона 72, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 72, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail PiyanzinAmateur - 69Сезона 72, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola KnezevicRetiredСезона 72, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 72, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej MichalczykAmateur - 70Сезона 72, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 11, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriPro - 1Сезона 72, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veljko BozicAmateur - 75Сезона 72, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasan ShafiAmateur - 67Сезона 72, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JirusekAmateur - 59Сезона 72, Трка 11, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AntunesRetiredСезона 72, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross TindigliaRookie - 167Сезона 72, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 8Сезона 72, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xabier BarralRookie - 53Сезона 72, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 84Сезона 72, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 11, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászRetiredСезона 72, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis VadilloAmateur - 18Сезона 72, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurimas KlimaviciusAmateur - 61Сезона 72, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 9Сезона 72, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzegedyRookie - 63Сезона 72, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elzudin VunicAmateur - 45Сезона 72, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton FrançaAmateur - 8Сезона 72, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner MirandaPro - 20Сезона 72, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek PrecechtelAmateur - 30Сезона 72, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Alvarez GutierrezAmateur - 11Сезона 72, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 72, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 24Сезона 72, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlatko OstrolučaninPro - 18Сезона 72, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Maria Delle DonneAmateur - 69Сезона 72, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 72, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnMaster - 2Сезона 72, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioPro - 12Сезона 72, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin CaimiPro - 6Сезона 72, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasAmateur - 67Сезона 72, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 72, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 46Сезона 72, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraRookie - 116Сезона 72, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliPro - 5Сезона 72, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsAmateur - 7Сезона 72, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pär AugustssonRookie - 52Сезона 72, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 20Сезона 72, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourAmateur - 88Сезона 72, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radu DemetrescuAmateur - 41Сезона 72, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuaxRookie - 10Сезона 72, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 82Сезона 72, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FraccoPro - 2Сезона 72, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc TorfRookie - 111Сезона 72, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséPro - 13Сезона 72, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 5Сезона 72, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaRookie - 90Сезона 72, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 5Сезона 72, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Led StarosRookie - 16Сезона 72, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 72, Трка 11, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: