Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on A1-Ring (Победа на една трка во A1-Ring)
(Раритетна придобивка: 1 од 79.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Daniel OssmannAmateur - 7Сезона 88, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán FrühzeitigRookie - 131Сезона 88, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 88, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicAmateur - 80Сезона 88, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian Demian-GrozaAmateur - 44Сезона 88, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 88, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio AmolioRookie - 69Сезона 88, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonRookie - 35Сезона 88, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 88, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 88, Трка 7, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven TindleRookie - 126Сезона 88, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 88, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 22Сезона 88, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 88, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 88, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 88, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellAmateur - 59Сезона 88, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 88, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SilvaAmateur - 33Сезона 88, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rasmus HeikkiläRookie - 16Сезона 88, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoRookie - 22Сезона 88, Трка 7, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 88, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 88, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 88, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaos BalanisRookie - 24Сезона 88, Трка 7, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthRookie - 144Сезона 88, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonRookie - 20Сезона 88, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GonçalvesAmateur - 2Сезона 88, Трка 7, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchlüterRookie - 33Сезона 88, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 88, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRookie - 117Сезона 88, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 88, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 88, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantRookie - 36Сезона 88, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ContrerasRookie - 134Сезона 88, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 88, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 89Сезона 88, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiAmateur - 38Сезона 88, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin UrtubeyPro - 6Сезона 88, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MikovRookie - 7Сезона 88, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 19Сезона 88, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jide AderojuRookie - 121Сезона 88, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 88, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 88, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 77Сезона 88, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 88, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 88, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničRookie - 92Сезона 88, Трка 7, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesAmateur - 21Сезона 88, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 88, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoRookie - 83Сезона 88, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley DiasRookie - 15Сезона 88, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaendelAmateur - 45Сезона 88, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan FlamentAmateur - 61Сезона 88, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 88, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 88, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KovácsRookie - 32Сезона 88, Трка 7, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 88, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 88, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Alejandro Di CesareRookie - 112Сезона 88, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VilafanhaRookie - 87Сезона 88, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 21Сезона 88, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt BorosRookie - 62Сезона 88, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 88, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 21Сезона 88, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos FotiadisRookie - 55Сезона 88, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao DiasRookie - 14Сезона 88, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel Lantigua DíazRookie - 3Сезона 88, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 88, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraRookie - 70Сезона 88, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 88, Трка 7, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaRookie - 142Сезона 88, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresRookie - 27Сезона 88, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 88, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe André TorralvoRookie - 53Сезона 88, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: