Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sakhir (Победа на една трка во Sakhir)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 79 80 81 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Max ScorinoffAmateur - 55Сезона 79, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecAmateur - 39Сезона 79, Трка 4, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenAmateur - 22Сезона 79, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz TicarAmateur - 64Сезона 79, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MakulecAmateur - 77Сезона 79, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarAmateur - 36Сезона 79, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ProstkoAmateur - 64Сезона 79, Трка 4, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof ŁazowskiAmateur - 56Сезона 79, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Rookie - 113Сезона 79, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoAmateur - 31Сезона 79, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 24Сезона 79, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BeanAmateur - 73Сезона 79, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo PiresAmateur - 37Сезона 79, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan MoldovanAmateur - 44Сезона 79, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberPro - 1Сезона 79, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 64Сезона 79, Трка 4, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicRookie - 77Сезона 79, Трка 4, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith PartridgePro - 4Сезона 79, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PizzioRookie - 49Сезона 79, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 2Сезона 79, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukPro - 3Сезона 79, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos MendezPro - 11Сезона 79, Трка 4, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MayerhoffAmateur - 49Сезона 79, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 12Сезона 79, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasMaster - 4Сезона 79, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 79, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bia BastisRookie - 9Сезона 79, Трка 4, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovPro - 11Сезона 79, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PitínAmateur - 22Сезона 79, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba DeákAmateur - 51Сезона 79, Трка 4, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ParszutoAmateur - 65Сезона 79, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 2Сезона 79, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 79, Трка 4, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tavi OctavianAmateur - 82Сезона 79, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 33Сезона 79, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiAmateur - 83Сезона 79, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Catalin SerbAmateur - 88Сезона 79, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 8Сезона 79, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonPro - 13Сезона 79, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 2Сезона 79, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang LiewAmateur - 18Сезона 79, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 47Сезона 79, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiMaster - 1Сезона 79, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis GiannidakisAmateur - 89Сезона 79, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 15Сезона 79, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ZemanovicAmateur - 35Сезона 79, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakPro - 17Сезона 79, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderMaster - 3Сезона 79, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuPro - 11Сезона 79, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozAmateur - 73Сезона 79, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 65Сезона 79, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneAmateur - 86Сезона 79, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto CavalcanteRookie - 32Сезона 79, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence KövérRookie - 114Сезона 79, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorPro - 10Сезона 79, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VilasAmateur - 32Сезона 79, Трка 4, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresRookie - 165Сезона 79, Трка 4, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoPro - 13Сезона 79, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinAmateur - 33Сезона 79, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MachadoRetiredСезона 79, Трка 4, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SchöningPro - 7Сезона 79, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš HubičkaRetiredСезона 79, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emo HristovPro - 8Сезона 79, Трка 4, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 23Сезона 79, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 3Сезона 79, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 63Сезона 79, Трка 4, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 47Сезона 79, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 83Сезона 79, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka HamalainenAmateur - 6Сезона 79, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 35Сезона 79, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasPro - 5Сезона 79, Трка 4, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaPro - 19Сезона 79, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakPro - 11Сезона 79, Трка 4, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MacielAmateur - 60Сезона 79, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReuermannAmateur - 57Сезона 79, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András HorváthPro - 8Сезона 79, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 61Сезона 79, Трка 4, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovAmateur - 53Сезона 79, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 19Сезона 79, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesPro - 24Сезона 79, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego ZanescoAmateur - 29Сезона 79, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyPro - 19Сезона 79, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 13Сезона 79, Трка 4, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoRookie - 151Сезона 79, Трка 4, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio ColacePro - 4Сезона 79, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 62Сезона 79, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 1Сезона 79, Трка 4, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerwePro - 21Сезона 79, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioAmateur - 68Сезона 79, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioAmateur - 30Сезона 79, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyAmateur - 85Сезона 79, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolga ErkanAmateur - 4Сезона 79, Трка 4, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorAmateur - 23Сезона 79, Трка 4, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clebio DiasAmateur - 36Сезона 79, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Italo PortinhoPro - 22Сезона 79, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 13Сезона 79, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven MüllerAmateur - 49Сезона 79, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerRookie - 145Сезона 79, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonPro - 18Сезона 79, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 79 80 81 » Брзо оди на страница: