Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Zolder (Победа на една трка во Zolder)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TimchenkoMaster - 4Сезона 75, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek SynowiecRetiredСезона 75, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António PereiraRookie - 28Сезона 75, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 5Сезона 75, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HorvathRookie - 10Сезона 75, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VatraRetiredСезона 75, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriRookie - 127Сезона 75, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Curtis LaradePro - 24Сезона 75, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasAmateur - 74Сезона 75, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisPro - 18Сезона 75, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 2Сезона 75, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius CeponisAmateur - 13Сезона 75, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRetiredСезона 75, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraAmateur - 12Сезона 75, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NavinAmateur - 21Сезона 75, Трка 16, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaPro - 25Сезона 75, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRookie - 63Сезона 75, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FrancucciPro - 8Сезона 75, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Welton JohnyAmateur - 18Сезона 75, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio MachadoRookie - 29Сезона 75, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin RogRetiredСезона 75, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarPro - 22Сезона 75, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal OstrowskiRetiredСезона 75, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 75, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasRookie - 103Сезона 75, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander PodoprigoraRookie - 9Сезона 75, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinMaster - 3Сезона 75, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfPro - 10Сезона 75, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 75, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PintoRookie - 69Сезона 75, Трка 16, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio Jose LopezRetiredСезона 75, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaAmateur - 13Сезона 75, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechAmateur - 36Сезона 75, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey PchelkinRetiredСезона 75, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoAmateur - 19Сезона 75, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovRetiredСезона 75, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenAmateur - 65Сезона 75, Трка 16, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 82Сезона 75, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 16, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosRookie - 58Сезона 75, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 41Сезона 75, Трка 16, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalAmateur - 65Сезона 75, Трка 16, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 75, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PerinatiAmateur - 6Сезона 75, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo AraújoAmateur - 70Сезона 75, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 75, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SalicruRookie - 52Сезона 75, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 25Сезона 75, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 54Сезона 75, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarPro - 2Сезона 75, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezAmateur - 75Сезона 75, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 16, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick VarlezPro - 5Сезона 75, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 85Сезона 75, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BaamondeRookie - 31Сезона 75, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 80Сезона 75, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoPro - 13Сезона 75, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eva NovotnáAmateur - 1Сезона 75, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HahnAmateur - 10Сезона 75, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovPro - 2Сезона 75, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen StoianovAmateur - 88Сезона 75, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 1Сезона 75, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovAmateur - 40Сезона 75, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyAmateur - 90Сезона 75, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 151Сезона 75, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchmidtAmateur - 91Сезона 75, Трка 16, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroAmateur - 47Сезона 75, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 15Сезона 75, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando ContiRookie - 114Сезона 75, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BódisRookie - 10Сезона 75, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani OlivaAmateur - 88Сезона 75, Трка 16, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reyus MammadliAmateur - 13Сезона 75, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 75, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelAmateur - 63Сезона 75, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 31Сезона 75, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediAmateur - 76Сезона 75, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart TomaszewskiAmateur - 59Сезона 75, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniAmateur - 72Сезона 75, Трка 16, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 75, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 75, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AltobelliAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LavaredasAmateur - 72Сезона 75, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VercelloneRetiredСезона 75, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 21Сезона 75, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo BebenrothAmateur - 7Сезона 75, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki LescaAmateur - 44Сезона 75, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: