Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Spa (Победа на една трка во Spa)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.13 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 83, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopeAmateur - 46Сезона 83, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 83, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ScafesRetiredСезона 83, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoskelaAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko NõlvakAmateur - 68Сезона 83, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 83, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 48Сезона 83, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganAmateur - 18Сезона 83, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverPro - 13Сезона 83, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 2Сезона 83, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosenceAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim VafeiadisPro - 24Сезона 83, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 4Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaRetiredСезона 83, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukRookie - 55Сезона 83, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkRetiredСезона 83, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 17Сезона 83, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 83, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 83, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakAmateur - 39Сезона 83, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FigueroaAmateur - 39Сезона 83, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 83, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasRetiredСезона 83, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 83, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 83, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 17Сезона 83, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LarabyAmateur - 61Сезона 83, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 83, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenAmateur - 64Сезона 83, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 83, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 83, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 83, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolos ExarkhosRookie - 44Сезона 83, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svante DurandRookie - 121Сезона 83, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 83, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 83, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 83, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 16Сезона 83, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 21Сезона 83, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mati BolsoRetiredСезона 83, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 83, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 83, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 83, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 83, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 83, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 83, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrPro - 20Сезона 83, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókAmateur - 28Сезона 83, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachAmateur - 38Сезона 83, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stelios MixailidisAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 83, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 83, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoRetiredСезона 83, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosRookie - 19Сезона 83, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 83, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 83, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerAmateur - 50Сезона 83, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide ValentiAmateur - 26Сезона 83, Трка 9, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SucciRetiredСезона 83, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovanio RochaRetiredСезона 83, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 83, Трка 9, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TineliRetiredСезона 83, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 83, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRetiredСезона 83, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 2Сезона 83, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 83, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 83, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan SavovRetiredСезона 83, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 83, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 70Сезона 83, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 83, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 75Сезона 83, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 83, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 83, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly PopovRetiredСезона 83, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FellainiRetiredСезона 83, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappPro - 7Сезона 83, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 83, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MarminRookie - 26Сезона 83, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 83, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicho DorfRetiredСезона 83, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore SiracusaAmateur - 19Сезона 83, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 83, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasRookie - 17Сезона 83, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: