Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brasilia (Победа на една трка во Brasilia)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mahesh BheemarajPro - 6Сезона 87, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaPro - 8Сезона 87, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 12Сезона 87, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloAmateur - 38Сезона 87, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos DozsaRookie - 47Сезона 87, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 14Сезона 87, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 87, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakPro - 2Сезона 87, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 87, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvan CunhaRookie - 132Сезона 87, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenPro - 12Сезона 87, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ZidicRookie - 130Сезона 87, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael OverstreetRetiredСезона 87, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JanAmateur - 59Сезона 87, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 87, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurMaster - 2Сезона 87, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 87, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 15Сезона 87, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan BurgAmateur - 23Сезона 87, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 9, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 87, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave NorrisAmateur - 20Сезона 87, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 20Сезона 87, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 87, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 41Сезона 87, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneAmateur - 54Сезона 87, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálRookie - 43Сезона 87, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkRookie - 62Сезона 87, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 87, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 87, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TassevRookie - 29Сезона 87, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo FerrioliRookie - 38Сезона 87, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotiris BampinasAmateur - 11Сезона 87, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László DávidAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BordonesAmateur - 29Сезона 87, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyAmateur - 20Сезона 87, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 33Сезона 87, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo ValchevAmateur - 76Сезона 87, Трка 9, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaAmateur - 68Сезона 87, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 43Сезона 87, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarterMaster - 1Сезона 87, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 87, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 87, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 61Сезона 87, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 87, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 58Сезона 87, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DuarteAmateur - 67Сезона 87, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 87, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BatistaRookie - 26Сезона 87, Трка 9, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 17Сезона 87, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 87, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SilvaPro - 1Сезона 87, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martyn ShortAmateur - 1Сезона 87, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John McclearyRookie - 20Сезона 87, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SouzaRookie - 82Сезона 87, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar GarciAmateur - 43Сезона 87, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiPro - 20Сезона 87, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CiminàRookie - 61Сезона 87, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GarciaAmateur - 27Сезона 87, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 31Сезона 87, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 9, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WebberPro - 22Сезона 87, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christo BothaAmateur - 7Сезона 87, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: