Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Interlagos (Победа на една трка во Interlagos)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Laurie GrantPro - 14Сезона 73, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo HernánAmateur - 16Сезона 73, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinMaster - 4Сезона 73, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aivaras DambrauskasRookie - 63Сезона 73, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart CalcoenRookie - 121Сезона 73, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BruscoAmateur - 55Сезона 73, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 11Сезона 73, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos TelloPro - 8Сезона 73, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 36Сезона 73, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 2Сезона 73, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan SasoAmateur - 86Сезона 73, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 5, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 73, Трка 5, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızPro - 7Сезона 73, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasAmateur - 1Сезона 73, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross MyersAmateur - 71Сезона 73, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio GagginoPro - 2Сезона 73, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric FrichittavongPro - 7Сезона 73, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OmarAmateur - 35Сезона 73, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 22Сезона 73, Трка 5, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MichalakAmateur - 93Сезона 73, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svilen MitkovPro - 3Сезона 73, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 5, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo PinkeAmateur - 48Сезона 73, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoAmateur - 52Сезона 73, Трка 5, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 1Сезона 73, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 3Сезона 73, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MorenoAmateur - 36Сезона 73, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 24Сезона 73, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zazhygalov AlexAmateur - 7Сезона 73, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor PetrovichRookie - 93Сезона 73, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 45Сезона 73, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant SinhaRookie - 147Сезона 73, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákPro - 5Сезона 73, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph AignerPro - 16Сезона 73, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzech BrowarnikAmateur - 67Сезона 73, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliPro - 4Сезона 73, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BazzoniAmateur - 42Сезона 73, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 55Сезона 73, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 73, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaMaster - 3Сезона 73, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 73, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 22Сезона 73, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraAmateur - 80Сезона 73, Трка 5, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaPro - 7Сезона 73, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 6Сезона 73, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 73, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TimmsAmateur - 17Сезона 73, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálAmateur - 69Сезона 73, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 9Сезона 73, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociMaster - 2Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril StoianovPro - 5Сезона 73, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRookie - 154Сезона 73, Трка 5, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerAmateur - 90Сезона 73, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José ApelesRookie - 151Сезона 73, Трка 5, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 13Сезона 73, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniPro - 13Сезона 73, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernest PowałkaRookie - 63Сезона 73, Трка 5, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicAmateur - 59Сезона 73, Трка 5, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István LovasAmateur - 50Сезона 73, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 8Сезона 73, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jose Rondon ZuritaAmateur - 34Сезона 73, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevAmateur - 55Сезона 73, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel ForraiAmateur - 39Сезона 73, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosPro - 10Сезона 73, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 73, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano BondiAmateur - 43Сезона 73, Трка 5, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide SerramazzaPro - 15Сезона 73, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 56Сезона 73, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis KalimniosAmateur - 49Сезона 73, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 17Сезона 73, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketePro - 5Сезона 73, Трка 5, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevPro - 6Сезона 73, Трка 5, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 3Сезона 73, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 5, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 73, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György MesterAmateur - 45Сезона 73, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezPro - 2Сезона 73, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 73, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraAmateur - 87Сезона 73, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RussoAmateur - 55Сезона 73, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GrazioliPro - 24Сезона 73, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiAmateur - 21Сезона 73, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 11Сезона 73, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesPro - 18Сезона 73, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: