Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Montreal (Победа на една трка во Montreal)
(Раритетна придобивка: 1 од 51.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juliano Sommariva JrAmateur - 24Сезона 73, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo HernánAmateur - 16Сезона 73, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 74Сезона 73, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 44Сезона 73, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaAmateur - 88Сезона 73, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BruscoAmateur - 55Сезона 73, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaAmateur - 35Сезона 73, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 6, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentAmateur - 44Сезона 73, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 36Сезона 73, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan SasoAmateur - 86Сезона 73, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiskorzRookie - 1Сезона 73, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 29Сезона 73, Трка 6, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 6, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MuraAmateur - 75Сезона 73, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime RufasPro - 25Сезона 73, Трка 6, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith PartridgePro - 7Сезона 73, Трка 6, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShortRookie - 38Сезона 73, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OmarAmateur - 35Сезона 73, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernhard GuenzkoferPro - 18Сезона 73, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 6, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ThöniRetiredСезона 73, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 6, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloslav SotákAmateur - 73Сезона 73, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 20Сезона 73, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 2Сезона 73, Трка 6, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozPro - 21Сезона 73, Трка 6, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zazhygalov AlexAmateur - 7Сезона 73, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovPro - 17Сезона 73, Трка 6, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 5Сезона 73, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 91Сезона 73, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon Luc LoosemoreAmateur - 3Сезона 73, Трка 6, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliPro - 4Сезона 73, Трка 6, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KowalskiRookie - 65Сезона 73, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AndersonPro - 13Сезона 73, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinMaster - 5Сезона 73, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TorresAmateur - 39Сезона 73, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobrePro - 12Сезона 73, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián HegedűsAmateur - 35Сезона 73, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 9Сезона 73, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevAmateur - 73Сезона 73, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turi SgheiAmateur - 36Сезона 73, Трка 6, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin LeonAmateur - 16Сезона 73, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 163Сезона 73, Трка 6, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéAmateur - 63Сезона 73, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 99Сезона 73, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevAmateur - 55Сезона 73, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel ForraiAmateur - 39Сезона 73, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikRookie - 124Сезона 73, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisAmateur - 27Сезона 73, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LoryAmateur - 85Сезона 73, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis KalimniosAmateur - 49Сезона 73, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasMaster - 5Сезона 73, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevPro - 6Сезона 73, Трка 6, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick RiouAmateur - 52Сезона 73, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiAmateur - 61Сезона 73, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 6, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tinie LourensMaster - 4Сезона 73, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György MesterAmateur - 45Сезона 73, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 66Сезона 73, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 6, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 91Сезона 73, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha BerlinAmateur - 54Сезона 73, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 25Сезона 73, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos SinanisAmateur - 88Сезона 73, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelPro - 25Сезона 73, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenPro - 17Сезона 73, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoAmateur - 42Сезона 73, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio ForestRookie - 119Сезона 73, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel JugaruPro - 4Сезона 73, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suleyman KabaAmateur - 51Сезона 73, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim SharaburovRookie - 37Сезона 73, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpPro - 21Сезона 73, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Souza SilvaRookie - 40Сезона 73, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Di PasqualeRetiredСезона 73, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyMaster - 4Сезона 73, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo DazziAmateur - 27Сезона 73, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dorian MooreAmateur - 85Сезона 73, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MurgoAmateur - 19Сезона 73, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 73, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HobmanAmateur - 44Сезона 73, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo OttinaAmateur - 36Сезона 73, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan RookieAmateur - 49Сезона 73, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HeatherAmateur - 78Сезона 73, Трка 6, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: