Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Shanghai (Победа на една трка во Shanghai)
(Раритетна придобивка: 1 од 53.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roman IschenkoAmateur - 73Сезона 81, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonAmateur - 65Сезона 81, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 13Сезона 81, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssAmateur - 38Сезона 81, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeebleAmateur - 66Сезона 81, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynAmateur - 40Сезона 81, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykAmateur - 6Сезона 81, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerPro - 5Сезона 81, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloAmateur - 79Сезона 81, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BakkerAmateur - 41Сезона 81, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven SeabridgeAmateur - 9Сезона 81, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PooleAmateur - 16Сезона 81, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 62Сезона 81, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloRookie - 98Сезона 81, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ireneusz GrzelakAmateur - 63Сезона 81, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane TrallPro - 4Сезона 81, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Dos Santos JorgeRookie - 158Сезона 81, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto PriscoAmateur - 1Сезона 81, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 27Сезона 81, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiPro - 12Сезона 81, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeAmateur - 17Сезона 81, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraPro - 8Сезона 81, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 73Сезона 81, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustín AvalisPro - 15Сезона 81, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliPro - 24Сезона 81, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreescu VicentiuPro - 16Сезона 81, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus LucasAmateur - 45Сезона 81, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiPro - 20Сезона 81, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 81, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRookie - 60Сезона 81, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian De MeoAmateur - 13Сезона 81, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk ŠpačekAmateur - 7Сезона 81, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 71Сезона 81, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakRookie - 9Сезона 81, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 43Сезона 81, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BlahaAmateur - 72Сезона 81, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio PastoreAmateur - 19Сезона 81, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaAmateur - 61Сезона 81, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas AndriuskasAmateur - 78Сезона 81, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomPro - 18Сезона 81, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruslan LukyanchukPro - 16Сезона 81, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus WesnerAmateur - 69Сезона 81, Трка 2, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 8Сезона 81, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías PosaAmateur - 16Сезона 81, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AragundeAmateur - 37Сезона 81, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenMaster - 4Сезона 81, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver SimpsonAmateur - 8Сезона 81, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonAmateur - 14Сезона 81, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František SedláčekAmateur - 52Сезона 81, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohAmateur - 19Сезона 81, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John BrookesRookie - 34Сезона 81, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoPro - 20Сезона 81, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 21Сезона 81, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberAmateur - 38Сезона 81, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean LanetAmateur - 16Сезона 81, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 81, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PrussakAmateur - 27Сезона 81, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao OliveiraAmateur - 75Сезона 81, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magnus SvenssonRookie - 40Сезона 81, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourPro - 16Сезона 81, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco De BortoliAmateur - 42Сезона 81, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TricerriPro - 10Сезона 81, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesPro - 7Сезона 81, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MarxPro - 11Сезона 81, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos InácioPro - 1Сезона 81, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 47Сезона 81, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis TsikoudiasAmateur - 79Сезона 81, Трка 2, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe BrouRookie - 144Сезона 81, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Ribes MateuPro - 13Сезона 81, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoPro - 20Сезона 81, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosPro - 18Сезона 81, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsAmateur - 51Сезона 81, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarterAmateur - 14Сезона 81, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 72Сезона 81, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 50Сезона 81, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenMaster - 2Сезона 81, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pluto GerardeschiPro - 3Сезона 81, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen VrbanacRookie - 10Сезона 81, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason GullyRetiredСезона 81, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iago GonçalvesAmateur - 78Сезона 81, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny ZakharovRetiredСезона 81, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosAmateur - 24Сезона 81, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoPro - 14Сезона 81, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaAmateur - 74Сезона 81, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabián RéPro - 4Сезона 81, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Afonso FreitasAmateur - 47Сезона 81, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoPro - 6Сезона 81, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 35Сезона 81, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei KushnirenkoAmateur - 70Сезона 81, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AzulAmateur - 54Сезона 81, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lashas MunyauleRookie - 51Сезона 81, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 5Сезона 81, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonPro - 23Сезона 81, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoRetiredСезона 81, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr NeznayRookie - 104Сезона 81, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeAmateur - 26Сезона 81, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ParinettiAmateur - 68Сезона 81, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannAmateur - 24Сезона 81, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecAmateur - 29Сезона 81, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: