Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Magny Cours (Победа на една трка во Magny Cours)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcus SandbergAmateur - 21Сезона 71, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 71, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 75Сезона 71, Трка 2, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 4Сезона 71, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco JaconelliPro - 17Сезона 71, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 71, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elister KangurRookie - 131Сезона 71, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 42Сезона 71, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benke JanosRookie - 55Сезона 71, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HarrisAmateur - 16Сезона 71, Трка 2, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyMaster - 1Сезона 71, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 6Сезона 71, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip CockburnRetiredСезона 71, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius CeponisAmateur - 51Сезона 71, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasAmateur - 19Сезона 71, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BeanRookie - 91Сезона 71, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SweattAmateur - 40Сезона 71, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JembrekRookie - 21Сезона 71, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 53Сезона 71, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timi TirkkonenRetiredСезона 71, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 2Сезона 71, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RamalhoAmateur - 56Сезона 71, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro Di SalvoAmateur - 30Сезона 71, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BoultonRetiredСезона 71, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario De PalmaPro - 2Сезона 71, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 71, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis AdamsAmateur - 24Сезона 71, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 40Сезона 71, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 15Сезона 71, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 74Сезона 71, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius GomesRetiredСезона 71, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 145Сезона 71, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MoroAmateur - 38Сезона 71, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LorencAmateur - 9Сезона 71, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PetuAmateur - 30Сезона 71, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SadowskiAmateur - 22Сезона 71, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NormandAmateur - 84Сезона 71, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil BontempsRetiredСезона 71, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 47Сезона 71, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław DziubałaAmateur - 29Сезона 71, Трка 2, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicRetiredСезона 71, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 5Сезона 71, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiMaster - 1Сезона 71, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig MudimanRetiredСезона 71, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 20Сезона 71, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MartynchikRetiredСезона 71, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danismar LimoeiroPro - 11Сезона 71, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 71, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoAmateur - 46Сезона 71, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 45Сезона 71, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 71, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardAmateur - 80Сезона 71, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 71, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SloviočekRookie - 139Сезона 71, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 82Сезона 71, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edin PozderRetiredСезона 71, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 3Сезона 71, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony RomeroAmateur - 10Сезона 71, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter SuboritsPro - 24Сезона 71, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino FidalgoAmateur - 92Сезона 71, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonid RomantsevRetiredСезона 71, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Henrique FerreiraRookie - 106Сезона 71, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 4Сезона 71, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 7Сезона 71, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MattonAmateur - 9Сезона 71, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoAmateur - 90Сезона 71, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MendesRetiredСезона 71, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovRetiredСезона 71, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthAmateur - 34Сезона 71, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeisiel RodriguesRetiredСезона 71, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro JuniorAmateur - 88Сезона 71, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 71, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosAmateur - 52Сезона 71, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasAmateur - 45Сезона 71, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ZamoraAmateur - 87Сезона 71, Трка 2, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 71, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierAmateur - 79Сезона 71, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuPro - 15Сезона 71, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 71, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio TassoniRookie - 149Сезона 71, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 17Сезона 71, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio PalmieriRetiredСезона 71, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LubasRookie - 84Сезона 71, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AntunesRookie - 68Сезона 71, Трка 2, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 10Сезона 71, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian MerkaRookie - 51Сезона 71, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniPro - 13Сезона 71, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 39Сезона 71, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 71, Трка 2, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erasmo CardonaPro - 13Сезона 71, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar Marcelo FabrizioAmateur - 27Сезона 71, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 24Сезона 71, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 2, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 14Сезона 71, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaAmateur - 44Сезона 71, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CaninoAmateur - 73Сезона 71, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AlvarezRetiredСезона 71, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis BouriotisAmateur - 65Сезона 71, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars RamenspergerAmateur - 33Сезона 71, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: