Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Master taste (Победа на една трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 408.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 88, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 87, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 87, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovMaster - 5Сезона 87, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 87, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 87, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 86, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 86, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 86, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 86, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 86, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 85, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 85, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 85, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 84, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 84, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 84, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 83, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 83, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 49Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 82, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 82, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiRetiredСезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRetiredСезона 81, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisPro - 2Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 81, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 80, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman AlatyrtsevAmateur - 59Сезона 80, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 80, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 80, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 80, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 79, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe PerroneAmateur - 29Сезона 79, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 73Сезона 79, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 79, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 79, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 78, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreRetiredСезона 78, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 78, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 78, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynAmateur - 28Сезона 78, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 78, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 78, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 78, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséRetiredСезона 77, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 77, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OdriozolaRetiredСезона 77, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 77, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница: