Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Paul Ricard (Победа на една трка во Paul Ricard)
(Раритетна придобивка: 1 од 61.1 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aleksej SutkinPro - 5Сезона 82, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 82, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 82, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arda ÖğretimAmateur - 5Сезона 82, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenRetiredСезона 82, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 82, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert ÇalışkanRetiredСезона 82, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 2Сезона 82, Трка 9, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 82, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikoletta PosvanczAmateur - 8Сезона 82, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesPro - 7Сезона 82, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 82, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 78Сезона 82, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 82, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 3Сезона 82, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolf BeskeRetiredСезона 82, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 71Сезона 82, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian CalafirRetiredСезона 82, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 82, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzRookie - 147Сезона 82, Трка 9, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 82, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerAmateur - 68Сезона 82, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenAmateur - 52Сезона 82, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠtajdoharRetiredСезона 82, Трка 9, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroAmateur - 67Сезона 82, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiRookie - 132Сезона 82, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 82, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 15Сезона 82, Трка 9, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 38Сезона 82, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 10Сезона 82, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KonrádAmateur - 35Сезона 82, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 82, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 82, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 82, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaRookie - 80Сезона 82, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 82, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gigi SimeoniRetiredСезона 82, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengePro - 15Сезона 82, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 46Сезона 82, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel TeixeiraRetiredСезона 82, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel McconnellPro - 18Сезона 82, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 62Сезона 82, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luís FernandesRetiredСезона 82, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 82, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminRetiredСезона 82, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 82, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 82, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglRetiredСезона 82, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRetiredСезона 82, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 82, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaMaster - 4Сезона 82, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovRookie - 87Сезона 82, Трка 9, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LopesRetiredСезона 82, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn SimmonsRetiredСезона 82, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BertoliRetiredСезона 82, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevAmateur - 23Сезона 82, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola KostovRetiredСезона 82, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 82, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marson AlbaniAmateur - 16Сезона 82, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 82, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 6Сезона 82, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 6Сезона 82, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucianoAmateur - 3Сезона 82, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 82, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaAmateur - 52Сезона 82, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 2Сезона 82, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 82, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsPro - 15Сезона 82, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario ChiesaAmateur - 40Сезона 82, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 82, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 82, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisRetiredСезона 82, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor BravoRetiredСезона 82, Трка 9, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago CorreiaRetiredСезона 82, Трка 9, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 8Сезона 82, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Basil DazzRetiredСезона 82, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 11Сезона 82, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 82, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 82, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 82, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek FigasRetiredСезона 82, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 82, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 38Сезона 82, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 30Сезона 82, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustin BecchiRetiredСезона 82, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamPro - 24Сезона 82, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon VascoRetiredСезона 82, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueRetiredСезона 82, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 82, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 82, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: