Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Hockenheim (Победа на една трка во Hockenheim)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 87, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 1Сезона 87, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 87, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 87, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JorgeRookie - 147Сезона 87, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 87, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisRookie - 54Сезона 87, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł JaremekAmateur - 52Сезона 87, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola SaracAmateur - 40Сезона 87, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 87, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 87, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatolij PaskoPro - 3Сезона 87, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 17Сезона 87, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 87, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 87, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 87, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovMaster - 5Сезона 87, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiřina BojanovskáAmateur - 27Сезона 87, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 87, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Los ReyesPro - 7Сезона 87, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 87, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 87, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 87, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 87, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matija VrbaAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 87, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ZengerPro - 9Сезона 87, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 87, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert PércsiRookie - 52Сезона 87, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calebe SerenoAmateur - 63Сезона 87, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GlabAmateur - 18Сезона 87, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikAmateur - 80Сезона 87, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: