Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Hungaroring (Победа на една трка во Hungaroring)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.69 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miroslav IvanovRookie - 69Сезона 86, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 86, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 86, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 86, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 86, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 86, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoRookie - 63Сезона 86, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob AgrasoAmateur - 39Сезона 86, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 86, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 86, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okan BalciPro - 19Сезона 86, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 86, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 86, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 86, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Devis SilvaRookie - 93Сезона 86, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 86, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 86, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 7Сезона 86, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 86, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 21Сезона 86, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FernandezRookie - 113Сезона 86, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 71Сезона 86, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhouseAmateur - 1Сезона 86, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaAmateur - 19Сезона 86, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BragaRookie - 10Сезона 86, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris CarbiaRookie - 45Сезона 86, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmar RauRookie - 107Сезона 86, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AielloAmateur - 61Сезона 86, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 86, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 36Сезона 86, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos BogiatzisAmateur - 12Сезона 86, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 86, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 22Сезона 86, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioAmateur - 21Сезона 86, Трка 9, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléeAmateur - 26Сезона 86, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 86, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MossbergRookie - 141Сезона 86, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarterPro - 8Сезона 86, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 4Сезона 86, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 2Сезона 86, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RomanAmateur - 52Сезона 86, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 86, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 58Сезона 86, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosAmateur - 24Сезона 86, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 86, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin TownsendAmateur - 25Сезона 86, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightRookie - 71Сезона 86, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 86, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 86, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonAmateur - 13Сезона 86, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek RaineyAmateur - 63Сезона 86, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serg EgorovAmateur - 76Сезона 86, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 86, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 4Сезона 86, Трка 9, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony LambAmateur - 64Сезона 86, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 86, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 86, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 86, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 24Сезона 86, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norman BonsergentAmateur - 46Сезона 86, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: