Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Monza (Победа на една трка во Monza)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 83, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 83, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseRetiredСезона 83, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewan NascimentoRetiredСезона 83, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyPro - 12Сезона 83, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoRookie - 5Сезона 83, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MachadoAmateur - 24Сезона 83, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo RibeiroRetiredСезона 83, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 9Сезона 83, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 25Сезона 83, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 83, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 83, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 83, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 83, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 83, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukRookie - 55Сезона 83, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 83, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca SacchettiAmateur - 42Сезона 83, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 9Сезона 83, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovRookie - 105Сезона 83, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 24Сезона 83, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 83, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 75Сезона 83, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 83, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 83, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 83, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 3Сезона 83, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioAmateur - 48Сезона 83, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 61Сезона 83, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRetiredСезона 83, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 83, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RechtenbergRetiredСезона 83, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 83, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 83, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian ManninoRetiredСезона 83, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 83, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 83, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 83, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 83, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 83, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AciernoRookie - 95Сезона 83, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 83, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AudinoAmateur - 61Сезона 83, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 76Сезона 83, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 83, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki AutiAmateur - 30Сезона 83, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 83, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 83, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 83, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 83, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CostanzoRookie - 10Сезона 83, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziAmateur - 26Сезона 83, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyuriczaAmateur - 79Сезона 83, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 83, Трка 13, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 83, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanRetiredСезона 83, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 24Сезона 83, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićRookie - 41Сезона 83, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 83, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 91Сезона 83, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRetiredСезона 83, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt FeketeRookie - 56Сезона 83, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 83, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 83, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 83, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 83, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PrietoRookie - 42Сезона 83, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRookie - 72Сезона 83, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 83, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha LahrRetiredСезона 83, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 13Сезона 83, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Knut HopfRetiredСезона 83, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 83, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 83, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 83, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 83, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséRetiredСезона 83, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 83, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano MoraisRookie - 28Сезона 83, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 11Сезона 83, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 83, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KohlAmateur - 50Сезона 83, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HosryAmateur - 42Сезона 83, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 83, Трка 13, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 83, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 83, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: