Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Fiorano (Победа на една трка во Fiorano)
(Раритетна придобивка: 1 од 96.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 74, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo LouroAmateur - 28Сезона 74, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arek KałdowskiAmateur - 33Сезона 74, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron HughesAmateur - 17Сезона 74, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier FagilPro - 19Сезона 74, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanAmateur - 72Сезона 74, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 1Сезона 74, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JembrekAmateur - 60Сезона 74, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 16Сезона 74, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 21Сезона 74, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuPro - 17Сезона 74, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomiePro - 10Сезона 74, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LatinovitsPro - 20Сезона 74, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 69Сезона 74, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoAmateur - 57Сезона 74, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros AmanatidisAmateur - 25Сезона 74, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 74, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iorgu DaniAmateur - 79Сезона 74, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovPro - 6Сезона 74, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyAmateur - 62Сезона 74, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksPro - 3Сезона 74, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerRookie - 74Сезона 74, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin RauPro - 7Сезона 74, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag SamardzijaRookie - 36Сезона 74, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan TothAmateur - 6Сезона 74, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal OstrowskiAmateur - 61Сезона 74, Трка 16, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaPro - 21Сезона 74, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterAmateur - 49Сезона 74, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán GyarmatiAmateur - 7Сезона 74, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthMaster - 2Сезона 74, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovEliteСезона 74, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciRookie - 15Сезона 74, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Popescu DanPro - 21Сезона 74, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helyabe MalaquiasAmateur - 62Сезона 74, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 25Сезона 74, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 2Сезона 74, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 159Сезона 74, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 67Сезона 74, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur NettoPro - 19Сезона 74, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NasAmateur - 80Сезона 74, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovAmateur - 72Сезона 74, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MassimoAmateur - 35Сезона 74, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 7Сезона 74, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 40Сезона 74, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał PawłowskiAmateur - 85Сезона 74, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschAmateur - 27Сезона 74, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 25Сезона 74, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave SunderlandAmateur - 4Сезона 74, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silas SantosAmateur - 52Сезона 74, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 74, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cho Wei LoonAmateur - 15Сезона 74, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MertePro - 6Сезона 74, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 74, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel PuleroPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando FarinhaRookie - 4Сезона 74, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 103Сезона 74, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 32Сезона 74, Трка 16, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesAmateur - 82Сезона 74, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 4Сезона 74, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoAmateur - 16Сезона 74, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger Van De PutteAmateur - 45Сезона 74, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezAmateur - 66Сезона 74, Трка 16, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelPro - 25Сезона 74, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraAmateur - 58Сезона 74, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilona SzaboPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiMaster - 1Сезона 74, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloAmateur - 83Сезона 74, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FarinaAmateur - 17Сезона 74, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaAmateur - 38Сезона 74, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 16, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaAmateur - 26Сезона 74, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 16Сезона 74, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus StoesselPro - 3Сезона 74, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 18Сезона 74, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa HalilovRookie - 97Сезона 74, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni SartiniPro - 3Сезона 74, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaPro - 19Сезона 74, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 74, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibalePro - 12Сезона 74, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 21Сезона 74, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 74, Трка 16, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 6Сезона 74, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasPro - 25Сезона 74, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo WeichertAmateur - 32Сезона 74, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto RodriguezAmateur - 61Сезона 74, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan IlieRookie - 25Сезона 74, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerAmateur - 41Сезона 74, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello MuraAmateur - 5Сезона 74, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias MendezPro - 3Сезона 74, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 12Сезона 74, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaPro - 9Сезона 74, Трка 16, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 74, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan KrastevPro - 18Сезона 74, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 83Сезона 74, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael GenescoPro - 24Сезона 74, Трка 16, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: