Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Mugello (Победа на една трка во Mugello)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Laurie GrantPro - 14Сезона 73, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano Sommariva JrAmateur - 24Сезона 73, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart CalcoenRookie - 121Сезона 73, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyAmateur - 20Сезона 73, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 12Сезона 73, Трка 15, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanPro - 7Сезона 73, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco JaconelliPro - 17Сезона 73, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsPro - 3Сезона 73, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BruscoAmateur - 55Сезона 73, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 15, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRookie - 20Сезона 73, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 2Сезона 73, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neophytos ChristodoulidesRookie - 104Сезона 73, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiPro - 19Сезона 73, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiskorzRookie - 1Сезона 73, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jed LillyPro - 19Сезона 73, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinPro - 3Сезона 73, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 15, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben O`HaganAmateur - 70Сезона 73, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime RufasPro - 25Сезона 73, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızPro - 7Сезона 73, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruna CarneiroPro - 18Сезона 73, Трка 15, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 73, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DmitrenkoPro - 7Сезона 73, Трка 15, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric FrichittavongPro - 7Сезона 73, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SantosAmateur - 68Сезона 73, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 22Сезона 73, Трка 15, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 4Сезона 73, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 1Сезона 73, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasMaster - 4Сезона 73, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 2Сезона 73, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 15, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 15, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeRookie - 38Сезона 73, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrPro - 12Сезона 73, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmMaster - 2Сезона 73, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 2Сезона 73, Трка 15, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezMaster - 2Сезона 73, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaAmateur - 49Сезона 73, Трка 15, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs PapAmateur - 40Сезона 73, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 8Сезона 73, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonRookie - 71Сезона 73, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley SoaresPro - 18Сезона 73, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck LomenieAmateur - 62Сезона 73, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 91Сезона 73, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 17Сезона 73, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniPro - 23Сезона 73, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evald MonAmateur - 6Сезона 73, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SpirikAmateur - 39Сезона 73, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychAmateur - 14Сезона 73, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robson DiasAmateur - 32Сезона 73, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 13Сезона 73, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 2Сезона 73, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálAmateur - 69Сезона 73, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioAmateur - 15Сезона 73, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevAmateur - 73Сезона 73, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiMaster - 2Сезона 73, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRookie - 154Сезона 73, Трка 15, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyAmateur - 53Сезона 73, Трка 15, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin TodorinovAmateur - 50Сезона 73, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 37Сезона 73, Трка 15, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emir JusicAmateur - 20Сезона 73, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 62Сезона 73, Трка 15, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco SerraAmateur - 91Сезона 73, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevAmateur - 13Сезона 73, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jose Rondon ZuritaAmateur - 34Сезона 73, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinAmateur - 92Сезона 73, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 73, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 1Сезона 73, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikRookie - 124Сезона 73, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicPro - 10Сезона 73, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 73, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide SerramazzaPro - 15Сезона 73, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus GavėniaAmateur - 19Сезона 73, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio SantosPro - 1Сезона 73, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 15, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 14Сезона 73, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 73, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 146Сезона 73, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 15, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LojaconoAmateur - 16Сезона 73, Трка 15, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk FlakAmateur - 37Сезона 73, Трка 15, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth SørensenPro - 25Сезона 73, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hováth KázmérAmateur - 1Сезона 73, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraAmateur - 87Сезона 73, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio VianaAmateur - 20Сезона 73, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ChauppotRookie - 119Сезона 73, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick ThielAmateur - 46Сезона 73, Трка 15, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 25Сезона 73, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: