Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Suzuka (Победа на една трка во Suzuka)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.43 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRetiredСезона 86, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 13Сезона 86, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 86, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasRookie - 28Сезона 86, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 86, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim VafeiadisPro - 24Сезона 86, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 16Сезона 86, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 86, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico GarciaAmateur - 23Сезона 86, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł JaremekAmateur - 52Сезона 86, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob JeattAmateur - 44Сезона 86, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 86, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 86, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PanadeiroAmateur - 39Сезона 86, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 86, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renat AbdrahimovPro - 15Сезона 86, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique ChapmanAmateur - 10Сезона 86, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 86, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 12, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 86, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir MartinjakPro - 17Сезона 86, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 86, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 86, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LisboaAmateur - 13Сезона 86, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 100Сезона 86, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzaboRookie - 24Сезона 86, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SármezeiRookie - 59Сезона 86, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezPro - 21Сезона 86, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 86, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioAmateur - 21Сезона 86, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arijit SahaPro - 1Сезона 86, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 86, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarterPro - 8Сезона 86, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ted FitzgeraldAmateur - 11Сезона 86, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 20Сезона 86, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RaposoRookie - 88Сезона 86, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morris MagnaghiRookie - 132Сезона 86, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 86, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaetano RennaAmateur - 17Сезона 86, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 86, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterPro - 1Сезона 86, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 86, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 86, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios MitsosAmateur - 1Сезона 86, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Bolther EngmarkAmateur - 65Сезона 86, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 86, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 86, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hendrick ArteagaAmateur - 20Сезона 86, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 12, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jácint SzalaiRookie - 42Сезона 86, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 24Сезона 86, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 77Сезона 86, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris KratzensteinRookie - 119Сезона 86, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueAmateur - 13Сезона 86, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio RebecchiAmateur - 15Сезона 86, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: