Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Fuji (Победа на една трка во Fuji)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 85, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 18Сезона 85, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CukierskiAmateur - 20Сезона 85, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian GabrielRetiredСезона 85, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRetiredСезона 85, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 85, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João DelfinoRetiredСезона 85, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRetiredСезона 85, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozAmateur - 78Сезона 85, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ile StevkovRetiredСезона 85, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SantosPro - 4Сезона 85, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 56Сезона 85, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 85, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 85, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebRetiredСезона 85, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 41Сезона 85, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 85, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MalePro - 15Сезона 85, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 85, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 2Сезона 85, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 43Сезона 85, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 25Сезона 85, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SzulczyńskiRetiredСезона 85, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRookie - 72Сезона 85, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco AmicoAmateur - 80Сезона 85, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZygmanowskiRetiredСезона 85, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 5, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRetiredСезона 85, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 85, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 85, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fragkiskos LéfkarosAmateur - 55Сезона 85, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 85, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 9Сезона 85, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunor HajduRetiredСезона 85, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 85, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 85, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tine JaničRetiredСезона 85, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRetiredСезона 85, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRookie - 9Сезона 85, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel ReyesRookie - 70Сезона 85, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoann TravertRookie - 14Сезона 85, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 71Сезона 85, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki TardaguilaRookie - 126Сезона 85, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 85, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 85, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 127Сезона 85, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz HerbuśRetiredСезона 85, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donizete GoyanoAmateur - 65Сезона 85, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiAmateur - 11Сезона 85, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница: