Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sepang (Победа на една трка во Sepang)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HorvathAmateur - 46Сезона 86, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 86, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 86, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoRookie - 63Сезона 86, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 58Сезона 86, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 86, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietPro - 11Сезона 86, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matyáš LukovskýRetiredСезона 86, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil DennisAmateur - 6Сезона 86, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 86, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 38Сезона 86, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 86, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel McconnellPro - 18Сезона 86, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 15, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 86, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 100Сезона 86, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 86, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa Onur BalcıAmateur - 33Сезона 86, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 86, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezPro - 21Сезона 86, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 86, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 63Сезона 86, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRetiredСезона 86, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 86, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 86, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasko MinovskiRookie - 79Сезона 86, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRookie - 104Сезона 86, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 36Сезона 86, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MarinAmateur - 2Сезона 86, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VargaRookie - 68Сезона 86, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 58Сезона 86, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin TownsendAmateur - 25Сезона 86, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 86, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 24Сезона 86, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serg EgorovAmateur - 76Сезона 86, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyko StoychevRookie - 49Сезона 86, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 86, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EdwardsRookie - 41Сезона 86, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios MitsosAmateur - 1Сезона 86, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PaduaAmateur - 61Сезона 86, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PlacelRookie - 1Сезона 86, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NicoAmateur - 18Сезона 86, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaRookie - 18Сезона 86, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juste LeblancAmateur - 17Сезона 86, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 86, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница: