Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Mexico City (Победа на една трка во Mexico City)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.76 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joacim SvenssonRetiredСезона 85, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRetiredСезона 85, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 8, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 85, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläAmateur - 38Сезона 85, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRetiredСезона 85, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SalfaPro - 17Сезона 85, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 85, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav DimitrovAmateur - 43Сезона 85, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GdulaRetiredСезона 85, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srebrenko KrezovicRetiredСезона 85, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 85, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mišo LukáčRookie - 26Сезона 85, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 85, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 12Сезона 85, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus BerlesiRookie - 61Сезона 85, Трка 8, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 85, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RosatiAmateur - 44Сезона 85, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 43Сезона 85, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 85, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 29Сезона 85, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRetiredСезона 85, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 85, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 85, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javi MurielRetiredСезона 85, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 85, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando RussoPro - 5Сезона 85, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 85, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 85, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 85, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin DziadkoRookie - 68Сезона 85, Трка 8, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 8, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 85, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoPro - 13Сезона 85, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Basil DazzRetiredСезона 85, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 20Сезона 85, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 17Сезона 85, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo BonifaziAmateur - 28Сезона 85, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FragosoPro - 3Сезона 85, Трка 8, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel ReyesRookie - 70Сезона 85, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 85, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valnyris TejetPro - 3Сезона 85, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 71Сезона 85, Трка 8, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Áron NógrádiPro - 10Сезона 85, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 22Сезона 85, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JablońskiAmateur - 39Сезона 85, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CatoireRookie - 148Сезона 85, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 127Сезона 85, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 85, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SilvaRetiredСезона 85, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 35Сезона 85, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenny WilliamsonRetiredСезона 85, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 13Сезона 85, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danam OwangAmateur - 62Сезона 85, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 85, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 85, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovAmateur - 58Сезона 85, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan SwanepoelAmateur - 25Сезона 85, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric LialyRookie - 92Сезона 85, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs OsándRetiredСезона 85, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 2Сезона 85, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Luis RodríguezRetiredСезона 85, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretPro - 8Сезона 85, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 64Сезона 85, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: