Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Monte Carlo (Победа на една трка во Monte Carlo)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bart CalcoenRetiredСезона 73, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 13, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 13, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 73, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 11Сезона 73, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenPro - 4Сезона 73, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterRookie - 22Сезона 73, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaRookie - 118Сезона 73, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 13, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebPro - 18Сезона 73, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiRookie - 114Сезона 73, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian RicciutoPro - 10Сезона 73, Трка 13, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 61Сезона 73, Трка 13, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 73, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis UrangaAmateur - 63Сезона 73, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoRookie - 54Сезона 73, Трка 13, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SantosAmateur - 68Сезона 73, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars PodzigunsAmateur - 72Сезона 73, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffePro - 11Сезона 73, Трка 13, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoAmateur - 52Сезона 73, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaAmateur - 49Сезона 73, Трка 13, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovPro - 17Сезона 73, Трка 13, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraAmateur - 77Сезона 73, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KaloshinPro - 25Сезона 73, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TorresAmateur - 39Сезона 73, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evald MonAmateur - 6Сезона 73, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdir AuletteAmateur - 22Сезона 73, Трка 13, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermePro - 12Сезона 73, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian ChiruPro - 3Сезона 73, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 6Сезона 73, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaAmateur - 28Сезона 73, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevRetiredСезона 73, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleAmateur - 28Сезона 73, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRetiredСезона 73, Трка 13, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FarinaAmateur - 17Сезона 73, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaAmateur - 38Сезона 73, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoAmateur - 35Сезона 73, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediRookie - 37Сезона 73, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantPro - 10Сезона 73, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emir JusicAmateur - 20Сезона 73, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićAmateur - 78Сезона 73, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 62Сезона 73, Трка 13, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco SerraAmateur - 91Сезона 73, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayhan AsanovAmateur - 67Сезона 73, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicRetiredСезона 73, Трка 13, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevRetiredСезона 73, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel ForraiRetiredСезона 73, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 68Сезона 73, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 73, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicPro - 10Сезона 73, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano BondiRookie - 131Сезона 73, Трка 13, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SalazarRetiredСезона 73, Трка 13, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioMaster - 2Сезона 73, Трка 13, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GomezRookie - 21Сезона 73, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 13, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla KastélyRookie - 134Сезона 73, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljka CulibrkRetiredСезона 73, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiRookie - 122Сезона 73, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CardonAmateur - 53Сезона 73, Трка 13, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 13, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FokinAmateur - 19Сезона 73, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 13, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio VianaAmateur - 20Сезона 73, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anselmo FollmerAmateur - 17Сезона 73, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick ThielAmateur - 46Сезона 73, Трка 13, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GekoAmateur - 3Сезона 73, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos SinanisRookie - 118Сезона 73, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BaloghAmateur - 39Сезона 73, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omiros PevlantzosPro - 24Сезона 73, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 24Сезона 73, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 19Сезона 73, Трка 13, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 73, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano TacconiAmateur - 26Сезона 73, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 9Сезона 73, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethAmateur - 39Сезона 73, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 20Сезона 73, Трка 13, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 22Сезона 73, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 20Сезона 73, Трка 13, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo DazziAmateur - 27Сезона 73, Трка 13, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MurgoAmateur - 19Сезона 73, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea RussoAmateur - 77Сезона 73, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordPro - 2Сезона 73, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 73, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HobmanRetiredСезона 73, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo OttinaAmateur - 36Сезона 73, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario PareraRookie - 56Сезона 73, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Arlindo SobelRookie - 59Сезона 73, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 10Сезона 73, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario OteroRookie - 106Сезона 73, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MillsRookie - 121Сезона 73, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc PásztorAmateur - 20Сезона 73, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoAmateur - 89Сезона 73, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 33Сезона 73, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница: