Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Zandvoort (Победа на една трка во Zandvoort)
(Раритетна придобивка: 1 од 82.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 75, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 88Сезона 75, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KuśnierzPro - 1Сезона 75, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryRookie - 10Сезона 75, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VatraRookie - 57Сезона 75, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter SilvaAmateur - 77Сезона 75, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsAmateur - 4Сезона 75, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt WalkerRookie - 71Сезона 75, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriAmateur - 15Сезона 75, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 75, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ProstkoRookie - 6Сезона 75, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dewald MulAmateur - 47Сезона 75, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansEliteСезона 75, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juani EcheverríaAmateur - 34Сезона 75, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 84Сезона 75, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniMaster - 2Сезона 75, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick BoutotRookie - 123Сезона 75, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice RenaudetPro - 2Сезона 75, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stewart JamesPro - 11Сезона 75, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRookie - 63Сезона 75, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosPro - 13Сезона 75, Трка 15, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakRookie - 136Сезона 75, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 75, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin RogAmateur - 57Сезона 75, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SusoAmateur - 2Сезона 75, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiRookie - 140Сезона 75, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičPro - 3Сезона 75, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarPro - 22Сезона 75, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian GrzesikAmateur - 70Сезона 75, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaPro - 16Сезона 75, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo PinkeAmateur - 17Сезона 75, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroRookie - 84Сезона 75, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 21Сезона 75, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 75, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomíškoRookie - 111Сезона 75, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 75, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerAmateur - 55Сезона 75, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FigueroaPro - 1Сезона 75, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczAmateur - 87Сезона 75, Трка 15, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechPro - 19Сезона 75, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 75, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 85Сезона 75, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 7Сезона 75, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsAmateur - 77Сезона 75, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey PchelkinAmateur - 23Сезона 75, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootAmateur - 57Сезона 75, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkowronekAmateur - 40Сезона 75, Трка 15, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiPro - 12Сезона 75, Трка 15, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenPro - 9Сезона 75, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 82Сезона 75, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyAmateur - 58Сезона 75, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgePro - 19Сезона 75, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosAmateur - 70Сезона 75, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ArthurRookie - 91Сезона 75, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksPro - 12Сезона 75, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraPro - 4Сезона 75, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JordánAmateur - 1Сезона 75, Трка 15, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ButcherAmateur - 68Сезона 75, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraPro - 17Сезона 75, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalPro - 20Сезона 75, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesPro - 4Сезона 75, Трка 15, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 4Сезона 75, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 75, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SalvatoreAmateur - 38Сезона 75, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartRookie - 47Сезона 75, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekAmateur - 57Сезона 75, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo AraújoPro - 13Сезона 75, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroným UhlířPro - 24Сезона 75, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoAmateur - 24Сезона 75, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantMaster - 1Сезона 75, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BisquerraAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 4Сезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CayuelasAmateur - 91Сезона 75, Трка 15, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 54Сезона 75, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaEliteСезона 75, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarPro - 2Сезона 75, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraAmateur - 17Сезона 75, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal FaureAmateur - 46Сезона 75, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezAmateur - 75Сезона 75, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 15, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RossiPro - 3Сезона 75, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 50Сезона 75, Трка 15, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyAmateur - 39Сезона 75, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto RodriguezAmateur - 61Сезона 75, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaMaster - 3Сезона 75, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriPro - 25Сезона 75, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoPro - 9Сезона 75, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 35Сезона 75, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: