Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Estoril (Победа на една трка во Estoril)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 87, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark BrothertonAmateur - 40Сезона 87, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsPro - 17Сезона 87, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 87, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 87, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 18Сезона 87, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Savvas IordanidisAmateur - 15Сезона 87, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 87, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PuzariucRookie - 83Сезона 87, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AciernoRookie - 95Сезона 87, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 87, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 1Сезона 87, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 10, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João SantosRookie - 139Сезона 87, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 87, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 87, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 87, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 50Сезона 87, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 26Сезона 87, Трка 10, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik TóthPro - 18Сезона 87, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 6Сезона 87, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 87, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone IottiPro - 4Сезона 87, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bindics RóbertPro - 9Сезона 87, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danrley RubensRookie - 98Сезона 87, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczAmateur - 34Сезона 87, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 2Сезона 87, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 87, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di CandiaAmateur - 11Сезона 87, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neill ScottAmateur - 74Сезона 87, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 29Сезона 87, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike CorosnelAmateur - 58Сезона 87, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница: