Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Estoril (Победа на една трка во Estoril)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juliano Sommariva JrAmateur - 24Сезона 73, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo HernánAmateur - 16Сезона 73, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart CalcoenRookie - 121Сезона 73, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinPro - 7Сезона 73, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loudon WainwrightAmateur - 42Сезона 73, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluPro - 4Сезона 73, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterAmateur - 80Сезона 73, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaAmateur - 35Сезона 73, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KajanAmateur - 48Сезона 73, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MonteiroAmateur - 66Сезона 73, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał ZabrzeskiAmateur - 26Сезона 73, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 11Сезона 73, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PichlerRookie - 161Сезона 73, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 2, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 73, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MuraAmateur - 75Сезона 73, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaRookie - 1Сезона 73, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 10Сезона 73, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyAmateur - 47Сезона 73, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusRookie - 81Сезона 73, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 73, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaRookie - 113Сезона 73, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula FeiglAmateur - 20Сезона 73, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 2, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertAmateur - 5Сезона 73, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 81Сезона 73, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 2Сезона 73, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 5Сезона 73, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichEliteСезона 73, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 8Сезона 73, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AlmeidaRetiredСезона 73, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 17Сезона 73, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákPro - 5Сезона 73, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 4Сезона 73, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doncho GorskiAmateur - 59Сезона 73, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BazzoniAmateur - 42Сезона 73, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 71Сезона 73, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiMaster - 1Сезона 73, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 73, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 15Сезона 73, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan ZacpalPro - 14Сезона 73, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesPro - 2Сезона 73, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraAmateur - 80Сезона 73, Трка 2, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián HegedűsAmateur - 35Сезона 73, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edoardo RossiAmateur - 14Сезона 73, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut PustianuAmateur - 64Сезона 73, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakPro - 4Сезона 73, Трка 2, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesPro - 4Сезона 73, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerAmateur - 90Сезона 73, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraMaster - 4Сезона 73, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PriceRetiredСезона 73, Трка 2, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernest PowałkaRookie - 63Сезона 73, Трка 2, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas VrubliauskasAmateur - 83Сезона 73, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoMaster - 2Сезона 73, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 15Сезона 73, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicAmateur - 59Сезона 73, Трка 2, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéAmateur - 63Сезона 73, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimPro - 22Сезона 73, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevAmateur - 55Сезона 73, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony BultynckAmateur - 47Сезона 73, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 68Сезона 73, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosPro - 10Сезона 73, Трка 2, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiAmateur - 22Сезона 73, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 39Сезона 73, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisAmateur - 27Сезона 73, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Rogério Alves OliveiraPro - 17Сезона 73, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre WatanabePro - 23Сезона 73, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Callum CharmanRookie - 23Сезона 73, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 14Сезона 73, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ragnar RämsonAmateur - 9Сезона 73, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicAmateur - 16Сезона 73, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MersziAmateur - 82Сезона 73, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezPro - 2Сезона 73, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 74Сезона 73, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyRookie - 72Сезона 73, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 73, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 2, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraAmateur - 87Сезона 73, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lesly FrançaAmateur - 5Сезона 73, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 25Сезона 73, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 40Сезона 73, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GrazioliPro - 24Сезона 73, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaAmateur - 50Сезона 73, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan HansenRookie - 56Сезона 73, Трка 2, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: