Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Imola (Победа на една трка во Imola)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas3EliteСезона 87, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsPro - 17Сезона 87, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas SigurdssonAmateur - 79Сезона 87, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiPro - 2Сезона 87, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 87, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 146Сезона 87, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 9Сезона 87, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonPro - 7Сезона 87, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 87, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 87, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 87, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreescu VicentiuAmateur - 40Сезона 87, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 19Сезона 87, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 21Сезона 87, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 87, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 1Сезона 87, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 87, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 87, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse FisherRetiredСезона 87, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókAmateur - 28Сезона 87, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony SilvaRookie - 82Сезона 87, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRookie - 95Сезона 87, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert KarpinskiRetiredСезона 87, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt BorosRookie - 62Сезона 87, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni LloretRetiredСезона 87, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harald HaiderAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberRookie - 22Сезона 87, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 17Сезона 87, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr CejkaAmateur - 74Сезона 87, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 87, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio De RossiAmateur - 76Сезона 87, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanAmateur - 35Сезона 87, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 87, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaAmateur - 22Сезона 87, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 87, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: