Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Singapore (Победа на една трка во Singapore)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.99 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Curtis LaradeAmateur - 21Сезона 72, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LisbonisAmateur - 8Сезона 72, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 72, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightPro - 3Сезона 72, Трка 7, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs PriedePro - 10Сезона 72, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloAmateur - 55Сезона 72, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dewald MulAmateur - 47Сезона 72, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoAmateur - 1Сезона 72, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonAmateur - 19Сезона 72, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond JaegerAmateur - 60Сезона 72, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 65Сезона 72, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 4Сезона 72, Трка 7, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc GrosdentRookie - 8Сезона 72, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannAmateur - 91Сезона 72, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel SmolenPro - 14Сезона 72, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRookie - 63Сезона 72, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoPro - 12Сезона 72, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 13Сезона 72, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 3Сезона 72, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderAmateur - 78Сезона 72, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PokhilkoRetiredСезона 72, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 15Сезона 72, Трка 7, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin BojarskiAmateur - 1Сезона 72, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SógorkaAmateur - 61Сезона 72, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroAmateur - 37Сезона 72, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr RogovAmateur - 45Сезона 72, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 72, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SzczurAmateur - 33Сезона 72, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 7, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 72, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał MaciejczakPro - 15Сезона 72, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 10Сезона 72, Трка 7, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ThompsonRookie - 159Сезона 72, Трка 7, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 7, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászAmateur - 30Сезона 72, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OksteinAmateur - 6Сезона 72, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro NishihataAmateur - 35Сезона 72, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliverAmateur - 93Сезона 72, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 11Сезона 72, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 25Сезона 72, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar BarriosAmateur - 4Сезона 72, Трка 7, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchAmateur - 86Сезона 72, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor LázaroAmateur - 49Сезона 72, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klisman EstradaAmateur - 61Сезона 72, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius SilvaAmateur - 90Сезона 72, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir MladenovAmateur - 53Сезона 72, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 4Сезона 72, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martiin DenesPro - 4Сезона 72, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinAmateur - 66Сезона 72, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KonttilaAmateur - 10Сезона 72, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal AymonRookie - 68Сезона 72, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf KarklinsAmateur - 79Сезона 72, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenAmateur - 25Сезона 72, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 24Сезона 72, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoAmateur - 71Сезона 72, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićMaster - 3Сезона 72, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnMaster - 2Сезона 72, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 92Сезона 72, Трка 7, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bj JanzenAmateur - 26Сезона 72, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 84Сезона 72, Трка 7, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BianchiAmateur - 47Сезона 72, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RožnovskýAmateur - 76Сезона 72, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsPro - 21Сезона 72, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BusatoPro - 15Сезона 72, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertAmateur - 43Сезона 72, Трка 7, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás GömöriRookie - 60Сезона 72, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanMaster - 2Сезона 72, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban RodriguezRookie - 4Сезона 72, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DubachAmateur - 41Сезона 72, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey KorepanovAmateur - 65Сезона 72, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franz SchwedtAmateur - 28Сезона 72, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 17Сезона 72, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudi PenkiRetiredСезона 72, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas Marios AvgerinopoulosAmateur - 82Сезона 72, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián LőrinczAmateur - 37Сезона 72, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezPro - 23Сезона 72, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraAmateur - 51Сезона 72, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy ReyesRookie - 53Сезона 72, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian TashiRookie - 71Сезона 72, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GavriilidisAmateur - 30Сезона 72, Трка 7, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 72, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damaso RoldanAmateur - 16Сезона 72, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaPro - 24Сезона 72, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragos CiprianRookie - 86Сезона 72, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NémethAmateur - 48Сезона 72, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazPro - 20Сезона 72, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenPro - 17Сезона 72, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher BlackAmateur - 10Сезона 72, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kari PapaRookie - 45Сезона 72, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 82 83 84 » Брзо оди на страница: