Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Kyalami (Победа на една трка во Kyalami)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sorin BöhmAmateur - 60Сезона 76, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 76, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 61Сезона 76, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 2Сезона 76, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HusztiAmateur - 52Сезона 76, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan ReedPro - 24Сезона 76, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 17, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenRookie - 122Сезона 76, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrien CostePro - 20Сезона 76, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShorePro - 19Сезона 76, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo PiresRookie - 140Сезона 76, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 2Сезона 76, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliAmateur - 2Сезона 76, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuAmateur - 78Сезона 76, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joanth DuqueAmateur - 90Сезона 76, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistAmateur - 78Сезона 76, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonAmateur - 83Сезона 76, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka VuјovicAmateur - 62Сезона 76, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosPro - 14Сезона 76, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras SmaidziunasAmateur - 83Сезона 76, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raf LievensRookie - 25Сезона 76, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmallPro - 11Сезона 76, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe HutchinsonAmateur - 21Сезона 76, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ed LazzariPro - 8Сезона 76, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 De Bruyne YvanRookie - 50Сезона 76, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantvydas VerbickasAmateur - 44Сезона 76, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenAmateur - 10Сезона 76, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenPro - 9Сезона 76, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraAmateur - 20Сезона 76, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MochaAmateur - 67Сезона 76, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 76, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuAmateur - 71Сезона 76, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feri ÁcsAmateur - 76Сезона 76, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 48Сезона 76, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoEliteСезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaAmateur - 44Сезона 76, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz MartinoRookie - 23Сезона 76, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthAmateur - 52Сезона 76, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovAmateur - 2Сезона 76, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 76, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad TomaszewskiAmateur - 68Сезона 76, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 6Сезона 76, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien DuranvilleRookie - 141Сезона 76, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SulekRookie - 82Сезона 76, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PerinatiRookie - 93Сезона 76, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 76, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CuncunAmateur - 19Сезона 76, Трка 17, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceAmateur - 48Сезона 76, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian WaldherrRookie - 156Сезона 76, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FernandesPro - 14Сезона 76, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan WrightRookie - 76Сезона 76, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 78Сезона 76, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiAmateur - 11Сезона 76, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan IeradierRookie - 79Сезона 76, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal FaureAmateur - 46Сезона 76, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RodriguezAmateur - 3Сезона 76, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András HodikAmateur - 74Сезона 76, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 76, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio OliveiraAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauRookie - 116Сезона 76, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 22Сезона 76, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaionePro - 7Сезона 76, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaAmateur - 51Сезона 76, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OteroAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 76, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoAmateur - 7Сезона 76, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefAmateur - 60Сезона 76, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OttoAmateur - 81Сезона 76, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosario MartucciAmateur - 15Сезона 76, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoPro - 17Сезона 76, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino BernardelloAmateur - 86Сезона 76, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WasiakAmateur - 31Сезона 76, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo KantarevPro - 5Сезона 76, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NémethAmateur - 7Сезона 76, Трка 17, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 19Сезона 76, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs SzabóAmateur - 74Сезона 76, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redewaan WilliamsAmateur - 54Сезона 76, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňPro - 10Сезона 76, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Román GrilloAmateur - 55Сезона 76, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic EstellonMaster - 1Сезона 76, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otávio AugustoMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niall MannAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 35Сезона 76, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin FontanPro - 6Сезона 76, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BascoPro - 5Сезона 76, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GielisPro - 7Сезона 76, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando Crespo MonsalveAmateur - 77Сезона 76, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BollaartAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 10Сезона 76, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 8Сезона 76, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael TalaisysPro - 13Сезона 76, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 52Сезона 76, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: