Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Barcelona (Победа на една трка во Barcelona)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.39 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Luc SegersPro - 21Сезона 87, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiPro - 6Сезона 87, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego NajeraAmateur - 61Сезона 87, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 87, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Savvas IordanidisAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce StadAmateur - 28Сезона 87, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 9Сезона 87, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 87, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciPro - 6Сезона 87, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CiocirlanoaiaAmateur - 63Сезона 87, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad TersenovAmateur - 68Сезона 87, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 87, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychRookie - 123Сезона 87, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MattonRookie - 37Сезона 87, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dempsey DegraeveAmateur - 12Сезона 87, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9Master - 4Сезона 87, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 87, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 69Сезона 87, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 87, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiPro - 17Сезона 87, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 79Сезона 87, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SalaRookie - 4Сезона 87, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 87, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 87, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 87, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen KovačevićPro - 5Сезона 87, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MoczarskiAmateur - 7Сезона 87, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissAmateur - 32Сезона 87, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 24Сезона 87, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daltton LimaRookie - 84Сезона 87, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danrley RubensRookie - 98Сезона 87, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 87, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej LebedevPro - 14Сезона 87, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GarciaAmateur - 27Сезона 87, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KielarPro - 9Сезона 87, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: