Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Jerez (Победа на една трка во Jerez)
(Раритетна придобивка: 1 од 98.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 42 43 44 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 59Сезона 79, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres AlbanoPro - 23Сезона 79, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffAmateur - 55Сезона 79, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KuśnierzRookie - 79Сезона 79, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MakulecAmateur - 77Сезона 79, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinAmateur - 23Сезона 79, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoAmateur - 24Сезона 79, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William TringasPro - 5Сезона 79, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansEliteСезона 79, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Rookie - 113Сезона 79, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CalmenPro - 19Сезона 79, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 7Сезона 79, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano BertiAmateur - 82Сезона 79, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasMaster - 3Сезона 79, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrRookie - 90Сезона 79, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiPro - 20Сезона 79, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almis ArbaciauskasAmateur - 80Сезона 79, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossAmateur - 33Сезона 79, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim WilliamsonPro - 21Сезона 79, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto CalvoAmateur - 59Сезона 79, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PichlerAmateur - 63Сезона 79, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotirios TroupasAmateur - 18Сезона 79, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 15Сезона 79, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicRookie - 77Сезона 79, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 79, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos MendezPro - 11Сезона 79, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MayerhoffAmateur - 49Сезона 79, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 24Сезона 79, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 45Сезона 79, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasPro - 20Сезона 79, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 18Сезона 79, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 17Сезона 79, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken LahtRookie - 67Сезона 79, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego OnetoAmateur - 50Сезона 79, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloAmateur - 42Сезона 79, Трка 8, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowAmateur - 63Сезона 79, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef JanciPro - 5Сезона 79, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoAmateur - 30Сезона 79, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PitínAmateur - 22Сезона 79, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba DeákAmateur - 51Сезона 79, Трка 8, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 24Сезона 79, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 9Сезона 79, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechPro - 25Сезона 79, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurAmateur - 86Сезона 79, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 2Сезона 79, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 79, Трка 8, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KożuchowskiAmateur - 24Сезона 79, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaPro - 12Сезона 79, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LargentAmateur - 58Сезона 79, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WyrwałAmateur - 62Сезона 79, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaMaster - 3Сезона 79, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovPro - 13Сезона 79, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 5Сезона 79, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayMaster - 5Сезона 79, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang LiewAmateur - 18Сезона 79, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakAmateur - 1Сезона 79, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpPro - 15Сезона 79, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 79, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 56Сезона 79, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderMaster - 3Сезона 79, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuPro - 11Сезона 79, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroným UhlířPro - 18Сезона 79, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoPro - 9Сезона 79, Трка 8, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 44Сезона 79, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozAmateur - 73Сезона 79, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 65Сезона 79, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneAmateur - 86Сезона 79, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárPro - 8Сезона 79, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekanePro - 9Сезона 79, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 13Сезона 79, Трка 8, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 46Сезона 79, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikAmateur - 38Сезона 79, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 67Сезона 79, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 88Сезона 79, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsPro - 16Сезона 79, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 79, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikAmateur - 13Сезона 79, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosPro - 22Сезона 79, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksMaster - 4Сезона 79, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovMaster - 1Сезона 79, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 23Сезона 79, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 47Сезона 79, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio CamargoAmateur - 39Сезона 79, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 2Сезона 79, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo De La HozAmateur - 72Сезона 79, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasPro - 5Сезона 79, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaPro - 19Сезона 79, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakPro - 11Сезона 79, Трка 8, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 81Сезона 79, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SecoueAmateur - 49Сезона 79, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouMaster - 4Сезона 79, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley WilkinsonAmateur - 32Сезона 79, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaAmateur - 24Сезона 79, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroPro - 11Сезона 79, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovAmateur - 53Сезона 79, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyPro - 16Сезона 79, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KallAmateur - 87Сезона 79, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 42 43 44 » Брзо оди на страница: