Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Anderstorp (Победа на една трка во Anderstorp)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.84 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradeMaster - 5Сезона 95, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 95, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentinas SuminasPro - 16Сезона 95, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siim ViigandMaster - 5Сезона 95, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterMaster - 1Сезона 95, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HalagoAmateur - 70Сезона 95, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainis MargalikasMaster - 3Сезона 95, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 70Сезона 95, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon NusgartAmateur - 15Сезона 95, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansPro - 2Сезона 95, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim DomashovetsAmateur - 15Сезона 95, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 6Сезона 95, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub MitterAmateur - 37Сезона 95, Трка 10, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 70Сезона 95, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cole FainterAmateur - 60Сезона 95, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 18Сезона 95, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ReedAmateur - 39Сезона 95, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan EnachePro - 6Сезона 95, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek BarańskiMaster - 4Сезона 95, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 17Сезона 95, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JacobsRetiredСезона 95, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 15Сезона 95, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherPro - 17Сезона 95, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikifor PetrovAmateur - 14Сезона 95, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CerroniRetiredСезона 95, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 55Сезона 95, Трка 10, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PolkowskiPro - 8Сезона 95, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant SinhaAmateur - 31Сезона 95, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 12Сезона 95, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 19Сезона 95, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 42Сезона 95, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan AntolAmateur - 2Сезона 95, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 23Сезона 95, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard BychkovAmateur - 33Сезона 95, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique NievesAmateur - 42Сезона 95, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 3Сезона 95, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 95, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MuterRookie - 129Сезона 95, Трка 10, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 95, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraRookie - 134Сезона 95, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 6Сезона 95, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GabarainAmateur - 51Сезона 95, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 47Сезона 95, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarcíaAmateur - 44Сезона 95, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodarczykMaster - 5Сезона 95, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencRookie - 103Сезона 95, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasAmateur - 31Сезона 95, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CorteRookie - 67Сезона 95, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 19Сезона 95, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté IstvánRetiredСезона 95, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenAmateur - 66Сезона 95, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 52Сезона 95, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KyriakidisAmateur - 20Сезона 95, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiAmateur - 13Сезона 95, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos BogiatzisRookie - 141Сезона 95, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo LopezAmateur - 17Сезона 95, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alves FernandesAmateur - 8Сезона 95, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Callum CharmanAmateur - 74Сезона 95, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 20Сезона 95, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernd SeidnerRetiredСезона 95, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaAmateur - 18Сезона 95, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto VillaPro - 13Сезона 95, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BarbosaAmateur - 68Сезона 95, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariRookie - 62Сезона 95, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoAmateur - 56Сезона 95, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon MirandaAmateur - 43Сезона 95, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 65Сезона 95, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 34Сезона 95, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosAmateur - 77Сезона 95, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešPro - 3Сезона 95, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niccolò RosaAmateur - 69Сезона 95, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliAmateur - 15Сезона 95, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiRetiredСезона 95, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 28Сезона 95, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo SouzaPro - 17Сезона 95, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge SoaresAmateur - 57Сезона 95, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim HeppnerRookie - 114Сезона 95, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KopácsiAmateur - 72Сезона 95, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunor AndrasRetiredСезона 95, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando BritoAmateur - 74Сезона 95, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano GruetzmannAmateur - 29Сезона 95, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SousaAmateur - 58Сезона 95, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 95, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 19Сезона 95, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf WiklundRookie - 22Сезона 95, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puyan BehdarAmateur - 26Сезона 95, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesAmateur - 47Сезона 95, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LamponiAmateur - 76Сезона 95, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge NegrettiAmateur - 14Сезона 95, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoAmateur - 9Сезона 95, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben ScherfAmateur - 43Сезона 95, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraAmateur - 49Сезона 95, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersRetiredСезона 95, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoMaster - 1Сезона 95, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 18Сезона 95, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 12Сезона 95, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal LamotteAmateur - 51Сезона 95, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaMaster - 2Сезона 95, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiRookie - 75Сезона 95, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 62Сезона 95, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: