Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Photo shoot (Заврши една трка на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 688 689 690 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Terry GrimmettRookie - 163Сезона 78, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoRookie - 94Сезона 78, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwards LucenaRookie - 38Сезона 78, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaRookie - 44Сезона 78, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus Vinicius Vale LopesRookie - 95Сезона 78, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo IvanovRookie - 11Сезона 78, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaRookie - 26Сезона 78, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuly TaRookie - 119Сезона 78, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio RossiRookie - 52Сезона 78, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Денис СиницаRookie - 8Сезона 78, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconeRookie - 88Сезона 78, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MillerRookie - 106Сезона 78, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tod CandlinRookie - 66Сезона 78, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CanepaRookie - 92Сезона 78, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew HatterRookie - 31Сезона 78, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniRookie - 14Сезона 78, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleRookie - 168Сезона 78, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike EhmannRookie - 149Сезона 78, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AzarRookie - 10Сезона 78, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 151Сезона 78, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksi PursiainenRookie - 58Сезона 78, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas AntanaitisRookie - 129Сезона 78, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice GravelRookie - 89Сезона 78, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SuarezRookie - 158Сезона 78, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane ArnaudRookie - 157Сезона 78, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SantosRookie - 33Сезона 78, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaRookie - 26Сезона 78, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenRookie - 154Сезона 78, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geza SzirakiRookie - 42Сезона 78, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector FernandezRookie - 59Сезона 78, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerrazRookie - 107Сезона 78, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarRookie - 114Сезона 78, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar AlmeidaRookie - 120Сезона 78, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan NikolicRookie - 3Сезона 78, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge LamontagneRookie - 115Сезона 78, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley ButterfieldRookie - 134Сезона 78, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FrancesioRookie - 39Сезона 78, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MarosvölgyiRookie - 127Сезона 78, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 167Сезона 78, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SalovaaraRookie - 157Сезона 78, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunor HajduRookie - 165Сезона 78, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 17Сезона 78, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 142Сезона 78, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CostaRookie - 28Сезона 78, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SerwinRookie - 9Сезона 78, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gus ZuritaRookie - 141Сезона 78, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GómezRookie - 158Сезона 78, Трка 1, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CrestaRookie - 33Сезона 78, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken GraberRookie - 53Сезона 78, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno LeopoldinoRookie - 164Сезона 78, Трка 1, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz MaciejczukRookie - 105Сезона 78, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando CasalRookie - 19Сезона 78, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Сергей МаксимовRookie - 60Сезона 78, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani DuranRookie - 139Сезона 78, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolpettaRookie - 64Сезона 78, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Da SilvaRookie - 15Сезона 78, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guglielmo MarconiRookie - 61Сезона 78, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John GroblerRookie - 3Сезона 78, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozRookie - 82Сезона 78, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo MurilloRookie - 147Сезона 78, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BelleRookie - 57Сезона 78, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Van Der SarrRookie - 99Сезона 78, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus AndradeRookie - 123Сезона 78, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaiah SorvaagRookie - 82Сезона 78, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Sanchez SilvaRookie - 31Сезона 78, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy PereiraRookie - 140Сезона 78, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel EhrhardtRookie - 38Сезона 78, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TiltonRookie - 59Сезона 78, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroRookie - 121Сезона 78, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ion CalafirRookie - 83Сезона 78, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ed MunhaRookie - 159Сезона 78, Трка 1, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo SaavedraRookie - 94Сезона 78, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CopperfielddRookie - 148Сезона 78, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo MorroneRookie - 159Сезона 78, Трка 1, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile RadulescuRookie - 55Сезона 78, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob SaggetRookie - 163Сезона 78, Трка 1, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrіi MaksimyukRookie - 111Сезона 78, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier DannRookie - 78Сезона 78, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan CurrieRookie - 53Сезона 78, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven PeetersRookie - 24Сезона 78, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevRookie - 3Сезона 78, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois LenormandRookie - 63Сезона 78, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin RocheRookie - 14Сезона 78, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet EkerRookie - 93Сезона 78, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo ChiappanoRookie - 115Сезона 78, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nícolas RochaRookie - 104Сезона 78, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MorandiRookie - 75Сезона 78, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiRookie - 152Сезона 78, Трка 1, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Manuel ReisRookie - 150Сезона 78, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hokshing HoRookie - 103Сезона 78, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RolandRookie - 102Сезона 78, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent LamontagneRookie - 138Сезона 78, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ParadowskiRookie - 32Сезона 78, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisRookie - 108Сезона 78, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof Van ReethRookie - 70Сезона 78, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dunder MuffRookie - 7Сезона 78, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-baptiste BillotRookie - 6Сезона 78, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasnolud KoloRookie - 47Сезона 78, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MarquezRookie - 77Сезона 78, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume CatryRookie - 77Сезона 78, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 688 689 690 » Брзо оди на страница: