Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Istanbul (Победа на една трка во Istanbul)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.04 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 87, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor GajáryPro - 14Сезона 87, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alun JonesAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 14, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauri Roberto GrabicoskiAmateur - 58Сезона 87, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 14, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 87, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 87, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 87, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 87, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 25Сезона 87, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 87, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 87, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian VinaAmateur - 3Сезона 87, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 87, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele FossatiPro - 23Сезона 87, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 15Сезона 87, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nunzio CercielloAmateur - 28Сезона 87, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide BianchiAmateur - 33Сезона 87, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João CastadelliAmateur - 62Сезона 87, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 87, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaMaster - 4Сезона 87, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gelo FieraAmateur - 54Сезона 87, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 14, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Icaro AssisPro - 18Сезона 87, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourPro - 7Сезона 87, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michell CoredeiroAmateur - 46Сезона 87, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchmidtAmateur - 73Сезона 87, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 87, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 87, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel GomesPro - 24Сезона 87, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 87, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatPro - 9Сезона 87, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 87, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 87, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersAmateur - 45Сезона 87, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike CorosnelAmateur - 58Сезона 87, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarPro - 25Сезона 87, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: