Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Silverstone (Победа на една трка во Silverstone)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alan Le HeuxAmateur - 77Сезона 82, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domantas RasalskisAmateur - 15Сезона 82, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 82, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HalagoRookie - 74Сезона 82, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 82, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken RottiersRetiredСезона 82, Трка 15, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 2Сезона 82, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 82, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 82, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SephtonRookie - 77Сезона 82, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms BickovskisRetiredСезона 82, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete LohvansuuRetiredСезона 82, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 82, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 82, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian CalafirRetiredСезона 82, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 82, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MartiarenaRetiredСезона 82, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 82, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 77Сезона 82, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniMaster - 1Сезона 82, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 82, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 82, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srebrenko KrezovicRetiredСезона 82, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 5Сезона 82, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 82, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AmuraoAmateur - 52Сезона 82, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 82, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 82, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard BychkovPro - 4Сезона 82, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 82, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonRetiredСезона 82, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson GonçalvesAmateur - 60Сезона 82, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueAmateur - 59Сезона 82, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 82, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas ŽaldokasAmateur - 49Сезона 82, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 82, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 82, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sherry SunderlandRetiredСезона 82, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 12Сезона 82, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joery RietveldRetiredСезона 82, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel McconnellPro - 18Сезона 82, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 82, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 1Сезона 82, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 82, Трка 15, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 82, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste LiRetiredСезона 82, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 82, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 82, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 82, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezPro - 13Сезона 82, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRetiredСезона 82, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 82, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeu BolzanAmateur - 77Сезона 82, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MoriconiAmateur - 31Сезона 82, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajRetiredСезона 82, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerAmateur - 72Сезона 82, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 82, Трка 15, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KruebelAmateur - 53Сезона 82, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 82, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 82, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 82, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyriakos PanousisAmateur - 24Сезона 82, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 82, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaAmateur - 52Сезона 82, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth GriffithsAmateur - 80Сезона 82, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichRetiredСезона 82, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 2Сезона 82, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 82, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaRookie - 13Сезона 82, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 70Сезона 82, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mpampis KontisRookie - 14Сезона 82, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rocco BriaRookie - 128Сезона 82, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpRetiredСезона 82, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter AndreievRookie - 9Сезона 82, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mandar KaleRetiredСезона 82, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 82, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airam RodriguezRetiredСезона 82, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiPro - 20Сезона 82, Трка 15, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 2Сезона 82, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 82, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 82, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 82, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 30Сезона 82, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MarosvölgyiAmateur - 1Сезона 82, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolRetiredСезона 82, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 6Сезона 82, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamPro - 24Сезона 82, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 13Сезона 82, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo TrindadeAmateur - 64Сезона 82, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FragosoPro - 3Сезона 82, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: